High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   3D NOW Theater zmieni każdy telewizor HD w odbiornik 3D

Audio-Video

rss

3D NOW Theater zmieni każdy telewizor HD w odbiornik 3D

2012.02.01//  J. Kruczek
Telewizory oferujące obraz 3D ciągle się rozwijają powoli, a ich ceny są delikatnie mówiąc niezbyt zachęcające. Format 3D posiada nadal sporo niedociągnięć, a konieczność korzystania z okularów jest dość mecząca. Wiele osób nie daje się przekonać do kupna telewizora 3D, ale niedługo na rynku znajdzie się rozwiązanie.
Zobacz także: Manta 3D LCD 32 - pierwszy polski telewizor 3D trafił na rynek »3D NOW Theater to mały adapter współpracujący z telewizorami wyposażonymi w łącze HDMI. Urządzenie oferuje możliwość wyświetlania obrazu trójwymiarowego na zwykłych odbiornikach HD. Wystarczy do adaptera podłączonego do telewizora podpiąć źródło obrazu 3D. Jedynym wymogiem oprócz łącza HDMI jest częstotliwość odświeżania w przedziale 60-120 Hz.
3D NOW Theater 3D NOW Theater
3D NOW Theater 3D NOW Theater
3D NOW Theater 3D NOW Theater


Zobacz także: LG Magic Remote - nowoczesny pilot do telewizorów 3D »Wraz z adapterem użytkownicy otrzymają okulary konieczne do oglądania przetworzonego obrazu. Producent zapewnia, że 3D NOW Theater współpracuje z większością źródeł obrazu 3D, w tym z odtwarzaczami Blu-ray, konsolami oraz dekoderami telewizji cyfrowej. Adapter rozpoznaje 26 standardów wyświetlania obrazu 3D, a producent regularnie aktualizuje bazę. Urządzenie ma zadebiutować na rynku wiosną. Równolegle pojawi się też wersja obsługująca kino domowe w standardzie 7.1. Niestety ceny nie są jeszcze znane, ale nie powinny one być wysokie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
3D NOW Theater zmieni każdy telewizor HD w odbiornik 3D

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   3D NOW Theater zmieni każdy telewizor HD w odbiornik 3D