High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   5 męskich gadżetów na podróż

Gadżety

rss

5 męskich gadżetów na podróż

2015.08.12//  P. Potocki
Tagi: Gadżety
Obojętnie czy wybierasz się w długą podróż samochodem, czy na weekendowy wypad za miasto, mamy dla Ciebie kilka nowoczesnych gadżetów, które z pewnością uczynią wyjazd bardziej atrakcyjnym i wygodnym. Proponowane nowinki oprócz funkcjonalności, podniosą prestiż wyprawy i wzbudzą podziw w jej współtowarzysz(k)ach.

1. Gadżet do zdjęć
Masz już GoPro i fajną lustrzankę oraz aparat w smartfonie i pewnie myślisz, że jesteś wyposażony. Zobacz test Nikona P900 z 83-krotnym zoomem optycznym i wyrzuć do kosza lornetkę. Jeśli lubisz podglądać przyrodę na pewno wpiszesz go na swoją listę must have. Tym aparatem zarejestrujesz szczegóły niewidoczne gołym okiem, w dodatku będziesz je mógł od razu udostępnić. Koszt od 2549 zł.
Jeśli bardziej od astrofotografii lub fotografii przyrody cieszą cię pamiątki z wakacji, polecamy twojej uwadze Podo. To sprytna samoprzylepna kamerka, którą można przytwierdzić do każdej powierzchni. Dzięki temu do zrobienia selfie nie potrzebujesz już kijka. Koszt Podo w przedsprzedaży to 99 $. A jeśli marzysz o zdjęciach i filmach Full HD z powietrza, w sprzedaży są już drony nie rujnujące portfela.
5 męskich gadżetów na podróż
5 męskich gadżetów na podróż
5 męskich gadżetów na podróż

2. Gadżet do przechowywania pieniędzy
Clover wallet to portfel wykonany z aluminium, wielkością i wagą przypominający klasyczny skórzany. Jego przewaga poleca na zabezpieczeniu kart RFID przed zeskanowaniem, co uniemożliwia wyciek danych lub niepożądane transakcje. W portfelu można przechować maksymalnie 6 kart, 8 kluczy oraz gotówkę, co w zupełności wystarczy podczas urlopu. Clover w przedsprzedaży kosztuje 24$.
5 męskich gadżetów na podróż
5 męskich gadżetów na podróż
5 męskich gadżetów na podróż

3. Gadżet do pakowania
Polacy zaprojektowali torby samochodowe - rozwiązanie umożliwiające optymalne wykorzystanie przestrzeni bagażnika. Indywidualnie dobierane zestawy toreb marki Kjust dopasowane są rozmiarem do danego auta, uwzględniając zróżnicowanie litrażu w obrębie serii i rocznika. W każdym modułowym zestawie, znajdują się 2 typy toreb o różnych litrażach – ich ilość zależna jest od modelu samochodu. Ich użycie bardzo ułatwia i przyspiesza pakowanie, zwiększa bezpieczeństwo jazdy, blokując przemieszczanie się przedmiotów w bagażniku. Ponadto możemy zastosować je również poza samochodem - jako bagaż podręczny lub torba noclegowa (overnight). Zapakowanie auta i wypakowanie toreb z samochodu zajmuje kilka sekund - na pewno docenimy to, kiedy na przykład będziemy musieli dostać się do koła zapasowego. Koszty od 599 do 1849 zł w zależności od modelu auta, dostępne na torbysamochodowe.pl.
5 męskich gadżetów na podróż
5 męskich gadżetów na podróż
5 męskich gadżetów na podróż

4. Gadżet do słuchania
Choć głośniki bezprzewodowe nie są już nowością, producenci wciąż proponują coraz lepsze rozwiązania. Technologia pozwala z powodzeniem zapewnić zrównoważony dźwięk w promieniu 360 stopni, dzięki czemu rozmieszczanie głośników z różnych stron pomieszczenia nie jest już konieczne. Bezprzewodowymi głośnikami można starować za pomocą bluetootha – wystarczy smartfon i już masz świetnej jakości podkład muzyczny zarówno na pikniku jak i w innych okolicznościach. Koszty od 200 do kilkuset złotych.
5 męskich gadżetów na podróż
5 męskich gadżetów na podróż
5 męskich gadżetów na podróż

5. Gadżet do ładowania…
…bank energii, bateria, ładowarka bezprzewodowa, albo power bank – mowa o tym samym gadżecie, bez którego trudno sobie wyobrazić wyjazd z jakimkolwiek sprzętem. Telefony, kamera, aparat, tablet, głośniki, nawigacja – to wszystko wymaga ładowania i nawet jeśli masz wystarczającą ilość gniazdek, to nie zawsze masz czas z nich skorzystać. Dobrym power bankiem naładujesz 5 smartfonów w dowolnym miejscu. A co kiedy się wyładuje? Są również modele wzbogacone panelem słonecznym. Koszty – w zależności od pojemności – od 100 do kilkuset złotych.  
5 męskich gadżetów na podróż
5 męskich gadżetów na podróż
5 męskich gadżetów na podróż

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Adweb


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
5 męskich gadżetów na podróż
 / 
Komentarze do: 5 męskich gadżetów na podróż
markowCRT pisze:

Ja bym dodał jeszcze restarter power bank do tych gadżetów, przydaje si w razie gdyby padł nam laptop czy przy problemach z uruchomieniem silnika jeśli akumulator jest prawie rozładowany

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   5 męskich gadżetów na podróż