High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   AMI Musik DS5 - ceniony przetwornik DAC zadebiutował w Polsce

Audio-Video

rss

AMI Musik DS5 - ceniony przetwornik DAC zadebiutował w Polsce

2014.05.21//  J. Kruczek
AMI Musik DS5 to ciekawy przetwornik analogowo-cyfrowy japońskiego producenta. Urządzenie właśnie zadebiutowało na naszym rynku za cenę 1999 złotych i może stanowić ciekawą alternatywę dla bardziej popularnych sprzętów.
Zobacz także: Onkyo TX-NR737 - amplituner 7.2 do budowy zaawansowanego centrum rozrywki »Nowy przetwornik DAC charakteryzuje się zaawansowaną konstrukcją oraz dopracowanymi komponentami. Sprzęt korzysta z przetwornika Cirrus Logic CS4398 obsługującego pliki o parametrach 24bit/192kHz. AMI Musik DS5 pozwala również na obsługę plików DSD64 i DSD128, które zyskują ostatnio coraz większą popularność.
AMI Musik DS5
AMI Musik DS5 AMI Musik DS5
AMI Musik DS5

AMI Musik DS5 oferuje wejścia USB oraz S/PDIF: optyczne i koaksjalne. Urządzenie pracuje jako przetwornik DAC z wyjściem liniowym, ale też posiada wbudowany wzmacniacz słuchawkowy pozwalający obsłużyć słuchawki o impedancji do 300 Ohm.
Zobacz także: Beyerdynamic A2 - wzmacniacz słuchawek z najwyższej półki »Przetwornik może współpracować ze sprzętem mobilnym drogą przewodową. AMI Musik DS5 jest ciekawym urządzeniem i na świecie zdążył już zdobyć kilka nagród i wyróżnień. Czas pokaże, czy zostanie on dobrze przyjęty przez polskich użytkowników.
AMI Musik DS5
AMI Musik DS5 AMI Musik DS5
AMI Musik DS5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
AMI Musik DS5 - ceniony przetwornik DAC zadebiutował w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   AMI Musik DS5 - ceniony przetwornik DAC zadebiutował w Polsce