High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   AOC LCD Razer - nowa linia supercienkich monitorów LED LCD

Komputery i konsole

rss

AOC LCD Razer - nowa linia supercienkich monitorów LED LCD

2010.10.30//  J. Kruczek
Firma AOC pokazała nową serię bardzo cienkich monitorów, które mają się idealnie wpisać w przepchane biurka. Monitory LCD Razor mają grubość zaledwie pół cala, co stawia je w czołówce najcieńszych urządzeń tego typu.
Zobacz także: Monitor NEC CRV43 - panorama jakiej świat nie widział »Producent przewidział sześć wersji nowych monitorów o przekątnych ekranu od 18,5 do 23 cali. Wszystkie monitory z nowej serii są podświetlane diodami LED, dzięki czemu uzyskano bardzo dobrą jakość obrazu. Urządzenia zostały wyposażone w sterowanie dotykowe i oferują proporcje obrazu 16:9. Ekran można odchylić o 90 stopni od podstawy i w ten sposób zamontować go na ścianie.
AOC LCD Razer AOC LCD Razer
AOC LCD Razer AOC LCD Razer
AOC LCD Razer AOC LCD Razer


Zobacz także: Monitor BenQ G2412HD - 24 cale Full HD »AOC zapewnia poziom kontrastu 50000000:1, co pozwoli wycisnąć głębię z wyświetlanych obrazów. Standardowy czas reakcji ustalono na poziomie 5ms. Sygnał do monitora dochodzi za pośrednictwem złączy D-Sub i bądź cyfrowymi DVI-D. Dużą zaletą nowych monitorów jest elegancka stylistyka, która idealnie wpisze się w wystrój nowoczesnego mieszkania. Dodatkowo bardzo cienka konstrukcja monitora pozwoli na optymalne wykorzystanie miejsca na biurku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
AOC LCD Razer - nowa linia supercienkich monitorów LED LCD

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   AOC LCD Razer - nowa linia supercienkich monitorów LED LCD