High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   ART AS-B30 - debiut małego ciekawego soundbara

Audio-Video

rss

ART AS-B30 - debiut małego ciekawego soundbara

2017.05.02//  J. Kruczek
ART AS-B30 jest niewielkim soundbarem, którego możemy wykorzystać pod małym telewizorem czy monitorem. Urządzenie posiada też cechy mobilnego głośnika, jak choćby możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych.
Zobacz także: JBL Playlist - mały głośnik stawiający na odtwarzanie z chmury »Głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z innych urządzeń za pośrednictwem modułu Bluetooth. Nie zabrakło możliwości odtwarzania z kart pamięci microSD czy też z pomocą standardowego złącza audio 3,5 mm. ART AS-B30 może praktycznie pracować z każdym źródłem dźwięku.
ART AS-B30
ART AS-B30 ART AS-B30
ART AS-B30


Zobacz także: Manta SPK5000 BUFFALO - nowy imprezowy głośnik trafia na rynek »Producent przewidział możliwość zasilania z sieci, jak i z akumulatora 1800 mAh. ART AS-B30 może się pochwalić mocą 10 W oraz impedancją 32 ohm. Głośnik pracuje w paśmie przenoszenia 25 Hz - 20 kHz. Całość charakteryzuje się czułością 97 dB. ART AS-B30 zdaje się być ciekawą propozycją tym bardziej, że jego cena wynosi zaledwie 109 złotych.

ART AS-B30
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Honor 10 - unboxing nowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ART AS-B30 - debiut małego ciekawego soundbara

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   ART AS-B30 - debiut małego ciekawego soundbara