High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   ASUS ROG Strix G G531GT - ciekawy laptop nie tylko dla graczy

Komputery i konsole

rss

ASUS ROG Strix G G531GT - ciekawy laptop nie tylko dla graczy

2020.08.01//  J. Kruczek
ASUS ROG Strix G G531GT to bardzo interesujący laptop, który ma się spisać zarówno jako platforma do grania, jak i w roli urządzenia do nauki oraz pracy. Komputer występuje w wielu konfiguracjach, co pozwoli dopasować go do prywatnych predyspozycji użytkownika.
Zobacz także: Razer Blade 15 Studio Edition - laptop dla pracujących profesjonalistów »Prezentowany laptop może się podobać dzięki nowoczesnym liniom i agresywnemu designowi opracowanemu przez projektantów z BMW Designworks Group. Nie zabrakło też efektownego podświetlenia LED, co jest obowiązkowe w urządzeniach gamingowych.
ASUS ROG Strix G G531GT
ASUS ROG Strix G G531GT ASUS ROG Strix G G531GT
ASUS ROG Strix G G531GT

ASUS ROG Strix G G531GT korzysta z 15,6-calowej matrycy IPS pracującej w rozdzielczości Full HD. Klienci mogą wybrać wersję z odświeżaniem 60 Hz bądź 120 Hz. Producent przewidział wiele konfiguracji sprzętowych, więc można skomponować interesujące urządzenia. Topowe modele mogą posiadać najnowsze procesory Intel Core i7 oraz kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 2070. Laptop wykorzystuje dwa niezależne wiatraki oraz samoczyszczący się moduł termiczny.
Zobacz także: Schenker XMG Apex 15 - prezentacja mocarnego laptopa »ASUS ROG Strix G G531GT mieści wszystkie podzespoły w obudowie o grubości 26 mm ważącej 2,4 kg. Ceny najnowszego modelu z rodziny ROG startują od poziomu 3899 zł.

ASUS ROG Strix G G531GT
ASUS ROG Strix G G531GT
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ASUS ROG Strix G G531GT - ciekawy laptop nie tylko dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   ASUS ROG Strix G G531GT - ciekawy laptop nie tylko dla graczy