High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   ASUS Transformer Book Trio - tablet, laptop i komputer w jednym

Komputery i konsole

rss

ASUS Transformer Book Trio - tablet, laptop i komputer w jednym

2014.04.20//  J. Kruczek
ASUS Transformer Book Trio to dość oryginalne urządzenie zawierające w sobie trzy różne sprzęty. Producent twierdzi, że jego nowa zabawka może być użytkowana jako tablet, laptop oraz komputer stacjonarny. Co więcej jeden przycisk w obudowie pozwala na błyskawiczne przełączenie się pomiędzy Windowsem 8 i Androidem.
Zobacz także: Lenovo wprowadziło do Polski ultrabooka ThinkPad X1 Carbon »Producent wykorzystał oddzielne akumulatory w każdym z elementów. To się przekłada na 13 godzin pracy na tablecie oraz 5 godzin pracy w trybie laptopa. W każdym z modułów znajdziemy WiFi oraz Bluetooth. ASUS Transformer Book Trio pracując jako netbook może korzystać z dowolnego procesora Intel Core czwartej generacji, łącznie z modelami i7.
ASUS Transformer Book Trio
ASUS Transformer Book Trio ASUS Transformer Book Trio
ASUS Transformer Book Trio

Po odczepieniu ekranu o przekątnej 11,6 cala i rozdzielczości Full HD od klawiatury otrzymujemy tablet z procesorem Intel Atom Z2760. W tablecie znajdziemy 2 GB pamięci RAM zaś w klawiaturze 4 GB. I teraz najciekawsze. Klawiaturę można podłączyć do dowolnego monitora za pomocą gniazd Mini Display Port bądź microHDMI. W ten sposób otrzymamy komputer PC.
Zobacz także: HP TouchSmart 10 - niewielki netbook na platformie AMD Temash »ASUS Transformer Book Trio będzie oferował 1 TB pamięci w klawiaturze, zaś tablet może posiadać pamięć wewnętrzną o pojemności 16, 32 i 64 GB. W jego obudowie znalazła się kamera 5 Mpix oraz przednia do rozmów konferencyjnych. Głośniki, mikrofony oraz wyjścia słuchawkowe znajdują się w obu modułach. ASUS Transformer Book Trio jest już dostępny w Polsce i za wersję wyposażoną w procesor Intel Core i7-4500U i Atom Z2760 trzeba zapłacić 4200 złotych.

ASUS Transformer Book Trio
ASUS Transformer Book Trio
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ASUS Transformer Book Trio - tablet, laptop i komputer w jednym

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   ASUS Transformer Book Trio - tablet, laptop i komputer w jednym