High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   ASUS ZenBeam E1 - miniaturowy projektor o solidnych możliwościach

Audio-Video

rss

ASUS ZenBeam E1 - miniaturowy projektor o solidnych możliwościach

2016.06.10//  J. Kruczek
W ostatnim czasie ponownie mamy do czynienia z wysypem nowych projektorów. Tym razem mamy dla Was propozycję w formacie kieszonkowym, czyli projektor ASUS ZenBeam E1.

ASUS ZenBeam E1 jest niewielkim projektorem, który powinien się spisać zarówno w rozrywce, jak i w pracy. Nowy model jest zdolny wyświetlać obraz o przekątnej 120 cali w rozdzielczości 854x480 pikseli.
ASUS ZenBeam E1
ASUS ZenBeam E1 ASUS ZenBeam E1
ASUS ZenBeam E1

Obraz może się pochwalić jasnością 150 lumenów przy kontraście 3500:1. ASUS ZenBeam E1 ma wymiary 110x83x29 mm i waży około 300 gramów. Producent postawił na soczewki pozwalające uzyskać duże obrazy z niewielkich odległości.
Zobacz także: Doogee Smart Cube P1 - projektor przypominający Kostkę Rubika »ASUS ZenBeam E1 jest kompatybilny z praktycznie każdym sprzętem emitującym obraz. Akumulator o pojemności 6000 mAh pozwoli na około 5 godzin pracy. Wbudowana lampa Eco-LED ma gwarantować żywotność około 30 000 godzin. ASUS ZenBeam E1 trafi na polski rynek w drugiej połowie czerwca, a jego cenę wyznaczono na 1399 złotych.
ASUS ZenBeam E1
ASUS ZenBeam E1
ASUS ZenBeam E1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ASUS ZenBeam E1 - miniaturowy projektor o solidnych możliwościach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   ASUS ZenBeam E1 - miniaturowy projektor o solidnych możliwościach