High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   AZiO Levetron Mech4 - niezwykła klawiatura dla zapalonych graczy

Komputery i konsole

rss

AZiO Levetron Mech4 - niezwykła klawiatura dla zapalonych graczy

2011.10.28//  J. Kruczek
AZiO Levetron Mech4 to niezwykła klawiatura dla profesjonalnych graczy, która przyciąga bogatymi możliwościami i niezwykłym designem. Urządzenie nie należy do tanich, ale w zamian otrzymamy sprzęt, który zapewni przewagę na wirtualnym polu walki w każdej grze.
Zobacz także: Mad Catz Cyborg V7 - klawiatura dla zaawansowanych graczy »Największym atutem klawiatury jest modularna obudowa pozwalająca na zmianę położenia numpada i panelu z dodatkowymi multimedialnymi klawiszami. Co ciekawe numpad może pracować samodzielnie po połączeniu go oddzielnym przewodem USB. Kolejną zaletą konstrukcji jest odporność na zalanie. Obudowa odprowadza płyny pod urządzenie, dzięki czemu elektronika jest odpowiednio chroniona.
AZiO Levetron Mech4 AZiO Levetron Mech4
AZiO Levetron Mech4 AZiO Levetron Mech4
AZiO Levetron Mech4 AZiO Levetron Mech4


Zobacz także: Keyboard ABC - kolejna klawiatura przyszłości dla fanów dotykowych ekranów »Producent zastosował przełączniki Cherry MX Black, które uzyskują żywotność 50 milionów kliknięć. Wszystkie przyciski są programowalne, a klawiatura posiada dwa porty USB do podłączenie dodatkowych urządzeń. Dodatkowo na pokładzie znajdziemy mechanizm do trzystopniowej regulacji nachylenia klawiatury. AZiO Levetron Mech4 kosztuje 110 dolarów. Urządzenie łączy się z komputerem 2-metrowym kablem zakończonym pozłacanym stykiem USB. AZiO Levetron Mech4 jest objęty wieczystą gwarancją producenta.

AZiO Levetron Mech4 AZiO Levetron Mech4
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
AZiO Levetron Mech4 - niezwykła klawiatura dla zapalonych graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   AZiO Levetron Mech4 - niezwykła klawiatura dla zapalonych graczy