High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Accuphase A-36 - wzmacniacz do zaawansowanych zestawów

Audio-Video

rss

Accuphase A-36 - wzmacniacz do zaawansowanych zestawów

2014.09.22//  J. Kruczek
Accuphase A-36 jest najmniejszym wzmacniaczem tego producenta pracującym w czystej klasie A. Urządzenie zastąpiło na rynku ceniony wzmacniacz A-35 i posiada wszelkie cechy zaawansowanego, audiofilskiego sprzętu.
Zobacz także: Arcam A49 - topowy wzmacniacz dla zaawansowanych zestawów audio »Wzmacniacz może się pochwalić większym i bardziej wydajnym transformatorem zasilającym. Producent postawił też na dwa potężne kondensatory filtrujące o pojemności 47 000 mF. Moc nominalna wynosi tu tyle co w poprzednim modelu, czyli 30 W przy 8 ohm. Jednak moc muzyczna robi niezłe wrażenie i wynosi od 60 W przy 8 ohm do 200 W przy 1 ohm.
Accuphase A-36
Accuphase A-36 Accuphase A-36
Accuphase A-36


Zobacz także: Cambridge Audio Azur 651W - solidny wzmacniacz do budowy zestawu audio »Accuphase A-36 korzysta z szeregu technologii zaczerpniętych bezpośrednio z droższych modeli. W ten sposób uzyskano perfekcyjna jakość sygnału. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest zastąpienie mechanicznych przekaźników przełącznikami scalonymi na tranzystorach MOS-Fet. To zapewnia znacznie dłuższy czas bezawaryjnej pracy. Accuphase A-36 jest już dostępny na rynku za niespełna 30 000 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Accuphase A-36 - wzmacniacz do zaawansowanych zestawów

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Accuphase A-36 - wzmacniacz do zaawansowanych zestawów