High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire R7 Star Trek - specjalny model inspirowany sagą sci-fi

Komputery i konsole

rss

Acer Aspire R7 Star Trek - specjalny model inspirowany sagą sci-fi

2013.06.10//  J. Kruczek
Acer Aspire R7 jest niezwykłym laptopem oferującym wydajna specyfikacje i bardzo interesująca konstrukcję. Producent zamocował ekran na specjalnych zawiasach pozwalających na dość nietypowe konfigurowanie sprzętu. Hybrydowy laptop został bardzo ciepło przyjęty, a już niedługo otrzyma specjalną edycję.
W jednym z ułożeń pośrednich laptop przypomina statek USS Enterprise ze Star Treka. Dostrzegli to już fani sagi, a teraz wykorzystał to producent. Z fabryki ma wyjechać 25 egzemplarzy w specjalnej serii inspirowanej najnowszym filmem Star Trek Into Darkness. Komputer zostanie zapakowany w specjalne opakowanie, a na obudowie znajdzie się logo Gwiezdnej Floty.
Acer Aspire R7 Star Trek
Acer Aspire R7 Star Trek Acer Aspire R7 Star Trek
Acer Aspire R7 Star Trek


Zobacz także: Sony VAIO Duo 13 - hybrydowy ultrabook do codziennej pracy »Producent nie ingerował w specyfikację i zadbał jedynie o symbole nawiązujące do Star Treka. Tajemnicą pozostaje to do kogo trafią wyjątkowe egzemplarze sprzętu. Wiadomo za to, że 14 czerwca rozpocznie się aukcja na eBayu, na której będzie można zakupić jeden egzemplarz wyjątkowego komputera. Dochód z aukcji ma zostać przekazany na cele charytatywne.
Acer Aspire R7 Star Trek
Acer Aspire R7 Star Trek Acer Aspire R7
Acer Aspire R7 Star Trek

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer Aspire R7 Star Trek - specjalny model inspirowany sagą sci-fi

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire R7 Star Trek - specjalny model inspirowany sagą sci-fi