High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire S5 - elegancki ultrabook debiutuje na polskim rynku

Komputery i konsole

rss

Acer Aspire S5 - elegancki ultrabook debiutuje na polskim rynku

2012.06.28//  J. Kruczek
Acer Aspire S5 został zaprezentowany początkiem roku i był promowany, jako najcieńszy ultrabook na rynku. Urządzenie rzeczywiście do grubych nie należy i może się pochwalić grubością 11,2 mm w najcieńszym miejscu. Oprócz wymiarów i wagi 1,2 kg ultrabook oferuje też inne ciekawe rozwiązania.
Zobacz także: Vizio Thin+Light - efektowne ultrabooki z USA »Szczególnie interesująco prezentuje się panel MagicFlip, który skrywa wszystkie portu w tyle urządzenia. Odsłania się on z pomocą silniczka i skrywa porty, gdy są nieużywane. To zmniejsza ich zabrudzenie i zapewnia odpowiednią ochronę. Acer Aspire S5 pracuje w oparciu o procesor Intel Core i5 trzeciej generacji. Jest on wspomagany przez 4 GB pamięci RAM, zaś nad grafiką czuwa zintegrowany układ Intel HD Graphics 4000. Niestety zabrakło mocniejszej karty graficznej.
Acer Aspire S5 Acer Aspire S5
Acer Aspire S5 Acer Aspire S5
Acer Aspire S5 Acer Aspire S5


Zobacz także: Toshiba Satellite U840W - ultrabook z ekranem w proporcji 21:9 »Użytkownicy mogą wybrać wersję z dyskiem SSD 128 bądź 256 GB. Acer Aspire S5 oferuje ekran o przekątnej 13,3 cali i rozdzielczości 1366x768. Matryca TFT LCD otrzymała podświetlenie LED, co zapewni lepszą jakość obrazu. Na liście portów znajdziemy 2xUSB 3.0, HDMI oraz Thunderbolt. Nie mogło zabraknąć kamerki HD oraz modułów WiFi i Bluetooth 4.0. Całość uzupełniono o kilka technologii producenta zapewniających miedzy innymi szybkie odpalanie z trybu uśpienia. Niestety elegancki Acer Aspire S5 nie należy do tanich i trzeba się liczyć z wydatkiem 5349 złotych za wersję z dyskiem 128 GB. Pojemniejszy nośnik zwiększa cenę do 6159 złotych.
Acer Aspire S5 Acer Aspire S5
Acer Aspire S5 Acer Aspire S5
Acer Aspire S5 Acer Aspire S5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer Aspire S5 - elegancki ultrabook debiutuje na polskim rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire S5 - elegancki ultrabook debiutuje na polskim rynku