High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire Switch 10 - netbook i tablet w jednym

Komputery i konsole

rss

Acer Aspire Switch 10 - netbook i tablet w jednym

2014.04.30//  J. Kruczek
Klasyczne netbooki powoli zaczynają umierać. Producenci stawiają teraz na połączenie tabletów ze stacjami dokującymi w postaci klawiatur. Przykładem na to jest Acer Aspire Switch 10. Nowe urządzenie może być małym laptopem bądź tabletem w zależności od potrzeby.
Acer Aspire Switch 10 waży zaledwie 1,17 kg i ma grubość 20,2 mm. Sam tablet zaś mierzy ledwie 8,9 mm grubości. Urządzenie oferuje ekran 10,1 cala o rozdzielczości 1366x768 pikseli. Dzięki matrycy IPS oferuje wysoka jakość obrazu.
Acer Aspire Switch 10
Acer Aspire Switch 10 Acer Aspire Switch 10
Acer Aspire Switch 10

Nowy model posiada na pokładzie czterordzeniowy procesor Intel Atom i 2 GB pamięci RAM. To powinno wystarczyć do obsługi Windowsa 8.1. Producent zadbał także o 64 GB pamięci wewnętrznej. Wszystkie moduły łączności zamknięto w module tabletu, co zapewnia mu pełną funkcjonalność.
Zobacz także: HP SlateBook 14 - młodzieżowy laptop z Androidem »Klawiatura Acera Aspire Switch 10 oferuje między innymi touchpada. Najważniejsze jest jednak dodatkowe miejsce na dane. W tym module zamieszczono bowiem dysk twardy o pojemności 500 GB. Acer Aspire Switch 10 prezentuje się dość interesująco i już w połowie maja przekonamy się czy zostanie dobrze przyjęty przez klientów. Cena urządzenia wyniesie 1699 złotych.
Acer Aspire Switch 10
Acer Aspire Switch 10 Acer Aspire Switch 10
Acer Aspire Switch 10

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer Aspire Switch 10 - netbook i tablet w jednym

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire Switch 10 - netbook i tablet w jednym