High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire Switch 12 - interesująca hybryda debiutuje w Polsce

Komputery i konsole

rss

Acer Aspire Switch 12 - interesująca hybryda debiutuje w Polsce

2014.12.11//  J. Kruczek
Acer Aspire Switch 12 to kolejne niezwykłe urządzenie debiutujące na naszym rynku. Sprzęt można zakwalifikować do wielu kategorii, ale producent są nazywa go netbookiem 5-in-1.
Ekran IPS o przekątnej 12,5-cala faktycznie kwalifikuje sprzęt do netbooków. Dzięki odłączanej stacji dokującej z klawiaturą otrzymujemy praktyczny, mobilny komputer z Windowsem 8.1. Zwrot 5-in-1 oznacza, ze oprócz notebooka możemy wybrać formy notatnika (tabletu), stacji multimedialnej, urządzenia do prezentacji i mini komputera stacjonarnego.
Acer Aspire Switch 12
Acer Aspire Switch 12 Acer Aspire Switch 12
Acer Aspire Switch 12

Wracając do ekranu trzeba dodać, że posiada on powłokę szkła Gorilla Glass oraz zabezpieczającą przed pozostawaniem odcisków palców. Wbudowany akumulator ma oferować około 8 godzin ciągłej pracy. Użytkownicy otrzymają do dyspozycji 60 GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSD.
Zobacz także: Lenovo Yoga 3 Pro - ultrabook łączący w sobie kilka urządzeń »Acer Aspire Switch 12 jest napędzany przez procesor dwurdzeniowy Intel Core M-5Y10a o taktowaniu od 800 MHz do 2 GHz. Do pomocy procesor otrzymał 2 GB pamięci RAM oraz grafikę Intel HD Graphics 5300. Na wyposażeniu urządzenia znalazły się także moduły WiFi, Bluetooth oraz głośniki stereo i porty USB oraz micro HDMI. Całość dopełnia kamera o rozdzielczości 2 Mpix. Acer Aspire Switch 12 jest dostępny na rynku za cenę 2699 złotych.
Acer Aspire Switch 12
Acer Aspire Switch 12 Acer Aspire Switch 12
Acer Aspire Switch 12
Acer Aspire Switch 12

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer Aspire Switch 12 - interesująca hybryda debiutuje w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire Switch 12 - interesująca hybryda debiutuje w Polsce