High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Acer C205 - mobilny projektor do użytku w pracy i rozrywce

Audio-Video

rss

Acer C205 - mobilny projektor do użytku w pracy i rozrywce

2014.03.29//  J. Kruczek
Jeżeli szukacie niewielkiego projektora, którego w łatwy sposób przeniesiecie w różne miejsca, to powinniście zwrócić uwagę na Acera C205. Prezentowany projektor posiada wymiary 144x108x27 mm i waży zaledwie 300 gramów. W ten sposób możemy go łatwo przenosić w bagażu podręcznym.
Zobacz także: Asus S1 - mały projektor z podświetleniem LED »Acer C205 korzysta z oświetlenia LED oferującego nie tylko dobrą jasność, ale też sporą trwałość i energooszczędność. Projektor pozwoli wyświetlić obraz w rozdzielczości 854x480 pikseli. Jego jasność wyniesie 150 lumenów, a kontrast 1000:1. Oczywiście te dane może nie powalają na kolana, ale należy pamiętać, że mamy do czynienia z niewielkim projektorem.
Acer C205
Acer C205 Acer C205
Acer C205

Producent wykorzystał technologie ColorSafe oraz Color Boost mające za zadanie dbać o naturalny i żywy obraz. Dźwięk popłynie z dwóch głośników o mocy 2W. Jako, że projektor nosi miano mobilnego więc znalazł się w nim akumulator. Ten ma pozwolić na dwugodzinną projekcję bez podłączenia do źródła energii elektrycznej.
Zobacz także: Vivitek D865W i D867 - uniwersalne projektory zmierzają na rynek »Acer C205 może zostać wyposażony w dodatkowy Power Bank przedłużający działanie na jednym ładowaniu. W obudowie znalazły się złącza USB i HDMI. Opcjonalnie można użyć adaptera bezprzewodowego MHL dającego możliwość wyświetlenia obrazu z urządzeń mobilnych. Acer C205 jest dostępny na naszym rynku za cenę 1379 złotych.

Acer C205
Acer C205
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer C205 - mobilny projektor do użytku w pracy i rozrywce
 / 
Komentarze do: Acer C205 - mobilny projektor do użytku...
colseman pisze:

byl przeze mnie testowany i niestety kiepsko to wypada... jak chyba wszystko od acera...niestetu 150 to za mało lumenów.. ostatecznie zdecydowalem się na infocusa in1142 i tutaj przy 700 lumenach ledowy projektor ma sens, nie wiele drozszy od tego acera, a zdecydowanie lepszy

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Acer C205 - mobilny projektor do użytku w pracy i rozrywce