High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer DW271HL - monitor obsługujący komputer bezprzewodowo

Komputery i konsole

rss

Acer DW271HL - monitor obsługujący komputer bezprzewodowo

2012.10.23//  J. Kruczek
Acer zaprezentował kolejny ciekawy monitor o oznaczeniu DW271HL. Urządzenie zostało wyposażone w 27-calową matrycę TN wyświetlającą obraz w jakości Full HD. Producent zadbał o dobre parametry, które pozwolą na swobodne korzystanie z multimediów.
Zobacz także: iiyama XB2780HSU - porządny monitor z 27-calową matrycą »Wspomniana matryca TN oferuje rozdzielczość Full HD i otrzymała proporcje 16:9. Bardzo dobrze wypada jasność na poziomie 300 cd/m2 zaś kontrast to sto milionów do jednego. Nieco słabiej wypada czas reakcji wynoszący 5 ms, choć nie jest to zły rezultat. Największą zaletą zdaje się jednak być wykorzystanie łączności WiFi.
Acer DW271HL Acer DW271HL
Acer DW271HL Acer DW271HL
Acer DW271HL Acer DW271HL


Zobacz także: BenQ wprowadza do sprzedaży 27-calowy monitor z matrycą VA »Dzięki funkcji Acer WiView użytkownik może przesyłać obraz bezprzewodowo z komputerów wyposażonych w WiFi. Co więcej za pomocą wejścia USB możemy podłączyć klawiaturę i mysz bezpośrednio do monitora i za ich pomocą sterować komputerem. Acer clear.fi pozwala zaś na strumieniowy przesył obrazu z urządzeń mobilnych. Acer DW271HL prezentuje się wyśmienicie, a za powyższe udogodnienia przyjdzie nam zapłacić 1499 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer DW271HL - monitor obsługujący komputer bezprzewodowo

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer DW271HL - monitor obsługujący komputer bezprzewodowo