High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Ferrari One - zewnętrzna karta graficzna poprawi osiągi laptopa

Komputery i konsole

rss

Acer Ferrari One - zewnętrzna karta graficzna poprawi osiągi laptopa

2010.08.14//  J. Kruczek
Acer Ferrari One, choć jest sygnowany logiem producenta najszybszych aut świata to sam nie jest zbyt wyrafinowanym technicznie sprzętem. Laptop Acera jest dość mocny, ale nie powala możliwościami, choćby w zakresie wyświetlanej grafiki.
Zobacz także: Firma Platinet wprowadziła na rynek nowy czytnik kart pamięci Omega »Tajwański producent postanowił podrasować swoje czerwone cacko i wypuścił na rynek urządzenie, które podniesie możliwości laptopa. W standardowym Acerze Ferrari znajduje się karta graficzna ATI Radeon HD3200, co jest rozwiązaniem mocno niewystarczającym. Wszystko ma poprawić DynaVivid Graphics Dock, która jest niczym innym, jak stacją dokująca z zewnętrzną kartą graficzną.
Acer Ferrari One Acer DynaVivid Graphics Dock...
Acer Ferrari One ...podrasuje niedociągnięcia...
Acer Ferrari One ...laptopa Acer Ferrari One


Zobacz także: Laboratorium MIT pracuje nad niewidzialną myszką Mouseless »DynaVivid Graphics Dock oferuje układ graficzny Radeon HD4670, który co prawda nie obsługuje bibliotek DirectX 11, ale mimo wszystko znacznie poprawia działanie laptopa. Urządzenie jest podłączane za pomocą złącza XGP. Razem ze stacją użytkownicy otrzymują dodatkowy port HDMI oraz 6 portów USB. Zestaw tuningowy do Acera Ferrari One nie należy oczywiście do tanich. Za urządzenie przyjdzie zapłacić w Europie 200 euro, a zapewne w Polsce urządzenie będzie kosztowało jeszcze drożej.

Acer Ferrari One Acer Ferrari One
Acer Ferrari One Acer Ferrari One
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer Ferrari One - zewnętrzna karta graficzna poprawi osiągi laptopa

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Ferrari One - zewnętrzna karta graficzna poprawi osiągi laptopa