High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Acer K11 - jeden z najmniejszych projektorów zadebiutował w Polsce

Audio-Video

rss

Acer K11 - jeden z najmniejszych projektorów zadebiutował w Polsce

2010.05.10//  J. Kruczek
Na polskim rynku zadebiutował jeden z najmniejszych projektorów, Acer K11. Urządzenie jest malutkie i oferuje możliwości, których nie powstydziłby się nie jeden duży projektor.
Zobacz także: Samsung SP-A800B i SP-A900B - nowe projektory Full HD »Acer K11 został wyposażony w port USB i czytnik kart pamięci SDHC, co daje dostęp do treści multimedialnych w każdym miejscu za pośrednictwem kart i pendrive'ów. Producent zadbał także o port HDMI, umożliwiający łatwe i szybkie podłączenie urządzeń nadających obraz w jakości Full HD.
Acer K11 Acer K11
Acer K11 Acer K11
Acer K11 Acer K11

Projektor wykonano w technologii DLP wspomaganej przez lampę LED. Użycie diod LED pozwala na uzyskanie większej głębi obrazu i co najważniejsze na  swobodne przenoszenie urządzenia bez obawy uszkodzenia delikatnych elementów. Lampa LED dodatkowo posiada mocny atut w postaci żywotności. Urządzenie bez problemów wyświetli ponad 20 tysięcy godzin materiałów video bez zużycia lampy.

Acer K11 Acer K11
Acer K11 zapewnia jasność 200 lumenów ANSI i współczynnik kontrastu 2000:1, co zapewnia wyświetlanie żywego obrazu. Projektor obsługuje różne formaty obrazu, jak 4:3 i 16:9, dzięki czemu przed rozpoczęciem projekcji nie trzeba modyfikować formatu na urządzeniu źródłowym. Producent zadbał tez o system usuwania efektu trapezu oraz specjalny system pozwalający na odpięcie projektora od zasilania zaraz po prezentacji. W tradycyjnych projektorach trzeba odczekać, aż urządzenie ostygnie.
Zobacz także: Mini Pico, przenośne kino domowe od LancerLink »Acer K11 jest już dostępny w naszym kraju za sugerowaną cenę 1519 złotych brutto. Projektor jest idealnym urządzeniem dla wszystkich biznesmenów dokonujących częstych prezentacji multimedialnych. Z Acerem K11 nie będzie trzeba korzystać z pomieszczeń wyposażonych w stacjonarne projektory.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer K11 - jeden z najmniejszych projektorów zadebiutował w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Acer K11 - jeden z najmniejszych projektorów zadebiutował w Polsce