High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Acer P5403 - nowoczesny projektor z 3D i bogatymi opcjami sieciowymi

Audio-Video

rss

Acer P5403 - nowoczesny projektor z 3D i bogatymi opcjami sieciowymi

2011.01.24//  J. Kruczek
Acer poszerza swoją ofertę projektorów o nowy model P5403, który charakteryzuje się wysoką rozdzielczością SXGA+, czyli 1400x1050 pikseli. Urządzenie wykorzystuje technologię DLP 3D Ready, która pozwala na osiągnięcie dużej częstotliwości odświeżania.
Zobacz także: Sony VPL-HW20 - nowy projektor do zastosowania w kinie domowym »Dużą zaletą nowego projektora jest możliwość wyświetlania obrazów w pełnym trójwymiarze. Dzięki łączu HDMI użytkownicy mogą przenosić obraz bezpośrednio z nowoczesnych odtwarzaczy Blu-ray, czy z konsol do gier. Funkcja True 24p pozwala na wyświetlanie obrazów w jakości Full HD 1080p, a głośniki wbudowane w projektor pozwalają osiągnąć całkiem przyzwoity dźwięk.
Acer P5403 Acer P5403
Acer P5403 Acer P5403
Acer P5403 Acer P5403

Nowa udoskonalona lampa pozwala na osiągnięcie jasności na poziomie 3500 lumenów ANSI, zaś kontrast ustalono na poziomie 3000:1. Dzięki temu otrzymujemy bardzo czytelny i jasny obraz, który powinien zadowolić najbardziej wybrednych użytkowników. Urządzenie obsługuje system Crestron, który pozwala na pełne sterowanie projektorem przez sieć LAN. Dodatkowo funkcja Remote Desktop pozwala na podłączenie myszy i klawiatury do projektora i zdalne korzystanie z komputera podłączonego do sieci LAN.
Zobacz także: Panasonic PT-ST10 - projektor stworzony do małych pomieszczeń »Producent zapewnia, że lampa bezawaryjnie powinna służyć przez okres około 3000 godzin. Projektor posiada bogatą gamę możliwości i z pewnością trafi w gusta wielu klientów. Acer P5403 powinien już niedługo pojawić się na sklepowych półkach w naszym kraju.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer P5403 - nowoczesny projektor z 3D i bogatymi opcjami sieciowymi

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Acer P5403 - nowoczesny projektor z 3D i bogatymi opcjami sieciowymi