High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Predator XR341CK - zapowiedź zakrzywionego monitora z technologią Nvidia G-Sync

Komputery i konsole

rss

Acer Predator XR341CK - zapowiedź zakrzywionego monitora z technologią Nvidia G-Sync

2015.01.25//  J. Kruczek
Acer wprowadzi już niedługo na rynek nowy monitor z zakrzywionym ekranem i technologią Nvidia G-Sync. Model Predator XR341CK robi spore wrażenie i może się okazać ciekawą propozycją dla wymagających użytkowników.
Zobacz także: Samsung SE790C - zapowiedź monitora z wygiętym ekranem »Acer Predator XR341CK ma oferować 34-calową matrycę pracującą w rozdzielczości 3440x1440 pikseli. Producent postawił na format obrazu 21:9. Matryca ma zaś oferować odświeżanie 144 Hz. Producent nie zdradził jeszcze wszystkich szczegółów technicznych, ale w założeniu monitor prezentuje się obiecująco.
Monitory Acer
Monitory Acer Monitory Acer
Monitory Acer


Zobacz także: Philips 275C5QHAW - monitor z łącznością Bluetooth »Na pewno będzie dobrym rozwiązaniem przy zabawie z multimediami i grami. Z resztą to do graczy głównie jest kierowana nowa oferta. Choć nie zdradzono ceny można założyć, że zakup nowego Acera mocno uszczupli portfel. Producent podobno szykuje też wariant o niższej rozdzielczości i bez technologii Nvidia G-Sync. Na oficjalne potwierdzenie tych doniesień i kompletną specyfikację Predatora musimy jednak jeszcze poczekać.
Monitory Acer
Monitory Acer Monitory Acer
Monitory Acer
Monitory Acer
Monitory Acer
Monitory Acer

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer Predator XR341CK - zapowiedź zakrzywionego monitora z technologią Nvidia G-Sync

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Predator XR341CK - zapowiedź zakrzywionego monitora z technologią Nvidia G-Sync