High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Predator Z1 - gamingowe monitory z zakrzywionymi ekranami

Komputery i konsole

rss

Acer Predator Z1 - gamingowe monitory z zakrzywionymi ekranami

2016.04.28//  J. Kruczek
Acer uzupełnia ofertę o nowe monitory gamingowe z serii Predator Z1. Wszystkie nowe modele maja się charakteryzować zakrzywionymi ekranami z matrycą VA oraz obsługą technologii Nvidia G-Sync.
Zobacz także: ASUS ProArt PA329Q - zaawansowany monitor dla grafików »Acer Predator Z1 trafi na rynek w trzech wariantach różniących się wielkością ekranu. I tak gracze będą mogli wybrać model o przekątnej 27, 30 i 31,5 cali. W każdym wypadku mamy do czynienia z matrycą VA o szerokich kątach widzenia i pełnym pokryciu barw sRGB. Wszystkie wersje mogą się pochwalić jasnością 300 cd/m2 oraz czasem reakcji na poziomie 4 ms.
Acer Predator Z1
Acer Predator Z1 Acer Predator Z1
Acer Predator Z1

Model z 30-calowym ekranem pochwali się rozdzielczością 2560x1080 pikseli oraz odświeżaniem 200 Hz. W przypadku pozostałych modeli mamy rozdzielczość 1920x1080 pikseli i odświeżanie 144 Hz. Design nowych monitorów nie jest zaskoczeniem i wpisuje się w stylistykę gamingowych urządzeń marki.
Zobacz także: Philips BDM4350UC - 43-calowy monitor 4K dla profesjonalistów »Ekran umieszczono na podstawie dającej szeroki zakres regulacji w różnych płaszczyznach. Acer Predator Z1 mogą się pochwalić 7-watowymi głośnikami DTS oraz złączami audio, HDMI, DisplayPort oraz 5 slotowym hubem USB 3.0. Monitory Acer Predator Z1 zadebiutują w czerwcu, a ich ceny wystartują od 2999 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer Predator Z1 - gamingowe monitory z zakrzywionymi ekranami

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Predator Z1 - gamingowe monitory z zakrzywionymi ekranami