High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Predator Z35 - gamingowy monitor z zakrzywionym ekranem

Komputery i konsole

rss

Acer Predator Z35 - gamingowy monitor z zakrzywionym ekranem

2015.12.18//  J. Kruczek
Acer Predator Z35 oficjalnie debiutuje na rynku i przyciąga uwagę. Nowy model został zaprojektowany z myślą o graczach i już na pierwszy rzut oka robi spore wrażenie dzięki agresywnemu designowi. Jednak to nie wygląd jest najważniejszy.
Nowy monitor posiada 35-calowy, zakrzywiony ekran w proporcjach 21:9 i wyświetla obraz o rozdzielczości 2560x1080 pikseli. Gracze docenią obsługę technologii Nvidia ULBM oraz Nvidia G-Sync. Standardowo monitor pracuje z częstotliwością 144 Hz, ale ta wartość może zostać podkręcona do 200 Hz.
Acer Predator Z35
Acer Predator Z35 Acer Predator Z35
Acer Predator Z35

Acer Predator Z35 może się pochwalić matrycą VA oferującą między innymi stuprocentowe pokrycie palety barw sRGB. Producent zastosował szereg rozwiązań wchodzących w skład systemu Acer Eye Protect. Pozwala on na zabezpieczenie wzroku użytkownika przed zmęczeniem i uszkodzeniem w skutek długiego obserwowania ekranu.
Zobacz także: Philips Moda 275C5QHSGW - nowy monitor z podstawą Ambiglow »Acer Predator Z35 posiada także system GameView pozwalający na dobranie oddzielnych parametrów dla każdej gry. Specyfikacja obejmuje 9-watowe głośniki oraz gniazda HDMI, DisplayPort czy cztery USB. Acer Predator Z35 trafił na rynek za sugerowaną cenę 1099 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer Predator Z35 - gamingowy monitor z zakrzywionym ekranem

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Predator Z35 - gamingowy monitor z zakrzywionym ekranem