High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Revo RL100 - płaski komputer z bogatym wnętrzem

Komputery i konsole

rss

Acer Revo RL100 - płaski komputer z bogatym wnętrzem

2011.06.14//  J. Kruczek
Tradycyjne pecety mają się nadal bardzo dobrze, ale wielu użytkowników szuka bardziej kompaktowych i nowatorskich rozwiązań. W wielu mieszkania wielka obudowa nie za dobrze się spisuje, dlatego producenci pracują nad alternatywnymi rozwiązaniami.
Zobacz także: Zotac ZBox AD02 - mocny nettop z platformą AMD »Dzięki nowym potrzebom użytkowników i nowej technologii powstają ciekawe konstrukcje pokroju prezentowanego Acera Revo RL100. Urządzenie nie jest może gamingowym potworem, ale oferuje bogate możliwości, solidną specyfikację i przede wszystkim obudowę przypominającą standardowy odtwarzacz DVD. Konstrukcja ma 2,5cm grubości i może być ustawiony zarówno poziomo, jak i pionowo.
Acer Revo RL100 Acer Revo RL100
Acer Revo RL100 Acer Revo RL100
Acer Revo RL100 Acer Revo RL100

Sercem komputera został procesor Athlon II Neo K325 o taktowaniu 1,3GHz, który wspomoże 4GB pamięci RAM. Za grafikę odpowie karta graficzna Nvidia NG-ION, zaś pliki zmieścimy na dysku twardym o pojemności 750GB. Listę wyposażenia uzupełnia napęd DVD, bądź Blu-ray oraz czytnik kart pamięci. Nie zabrakło też łącza HDMI oraz portów USB 2.0. Komputer będzie sprzedawany z dotykową klawiaturą i touchpadem.
Zobacz także: Sapphire Edge-HD - nowy nettop z platformą ION 2 »Acer Revo RL100 trafi na rynek w dwóch wersjach różniących się napędem. Za model z DVD zapłacimy 500 dolarów, zaś wersja Blu-ray to koszt 570 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer Revo RL100 - płaski komputer z bogatym wnętrzem

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Revo RL100 - płaski komputer z bogatym wnętrzem