High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Acer szykuje nowego smartfona. Mocne podzespoły w metalowej obudowie

Telefony

rss

Acer szykuje nowego smartfona. Mocne podzespoły w metalowej obudowie

2010.11.25//  J. Kruczek
Acer poważnie myśli nad podbojem rynku smartfonów. Prezentowaliśmy już projekt telefonu Liquid Metal, a teraz przyszła kolej na nowe urządzenie, które ma zadebiutować w kwietniu 2011. Smartfon Acera nie posiada jeszcze nazwy, ale opublikowano jego specyfikację, która robi dobre wrażenie.
Zobacz także: Google Nexus S - Samsung wykona nowy telefon Google »Najnowsze dziecko Acera będzie oferowało duży ekran dotykowy z podświetleniem LED o przekątnej 4,8 cala. Wyświetlacz będzie pracował w rozdzielczości 1024x480 pikseli. Sercem smartfonu zostanie procesor Snapdragon o taktowaniu 1GHz. Urządzenie będzie posiadało matryce fotograficzną o rozdzielczości 8 megapikseli, której pracę będzie wspomagał flesz LED. Nie zabraknie też możliwości kręcenia filmów HD.
Smartfon Acer Smartfon Acer
Smartfon Acer Smartfon Acer
Smartfon Acer Smartfon Acer


Zobacz także: Sharp 003SG - pierwszy smartfon z ekranem 3D »Producent zadbał też o kamerę do video rozmów o rozdzielczości 2 Mpix. Smartfon będzie obsługiwał łączność HSDPA 14,4 Mbps oraz WiFi. Acer zapewnia, że nie zabraknie modułu Bluetooth 3.0 oraz złącza HDMI. Wszystkie podzespoły będą zamknięte w zgrabnej i smukłej obudowie wykonanej z metalu. Nowy smartfon Acera będzie współpracował z systemem Google Android. Niestety nie znamy jeszcze jego nazwy, ani przybliżonej ceny. Te informacje prawdopodobnie poznamy po nowym roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer szykuje nowego smartfona. Mocne podzespoły w metalowej obudowie

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Acer szykuje nowego smartfona. Mocne podzespoły w metalowej obudowie