High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer wprowadza na rynek nowe monitory multimedialne H4

Komputery i konsole

rss

Acer wprowadza na rynek nowe monitory multimedialne H4

2010.08.03//  J. Kruczek
Acer wprowadził na rynek dwa nowe monitory multimedialne z serii H4, które sprawdzą się idealnie podczas oglądania filmów i grania. Nowe modele posiadają przekątne ekranu 23 i 24 cali oraz oferują rozdzielczość Full HD 1080p.
Zobacz także: Monitor NEC CRV43 - panorama jakiej świat nie widział »Oba nowe modele posiadają format panoramiczny 16:9, który pozwala na wyeliminowanie czarnych pasów podczas oglądania filmów. Producent zredukował czas reakcji do 2ms, co daje płynny obraz w najwyższej jakości bez efektu smużenia. Monitory charakteryzują się kontrastem 80000:1 dodatkowo optymalizowanym przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management, co poprawia obraz przy oglądaniu bardzo ciemnych bądź jasnych scen.
Acer H4 Acer H4
Acer H4 Acer H4
Acer H4 Acer H4

Ekrany użyte przez Acera oferują szeroki kąt widzenia na poziomie 160 stopni. Urządzenia posiadają cyfrowe porty HDMI i DVI, co pozwala na podpięcie nie tylko komputerów, ale także odtwarzaczy DVD, tunerów cyfrowych czy konsol do gier. Oba monitory posiadają wbudowane głośniki stereofoniczne. Producent wykorzystał przyciski dotykowe Acer SensorTouch, co pozwoliło zaprojektować elegancką nowoczesną obudowę z gładkim błyszczącym panelem sterowania. Nowe monitory powinny powoli pokazywać się na sklepowych półkach w naszym kraju.

Acer H4 Acer H4
Acer H4 Acer H4
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer wprowadza na rynek nowe monitory multimedialne H4

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer wprowadza na rynek nowe monitory multimedialne H4