High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Advance Acoustic X-UNI - zaawansowany odtwarzacz multimedialny

Audio-Video

rss

Advance Acoustic X-UNI - zaawansowany odtwarzacz multimedialny

2014.04.30//  J. Kruczek
Advance Acoustic wprowadza na europejski rynek kolejne ciekawe urządzenie. X-UNI jest pierwszym odtwarzaczem multimedialnym francuskiej marki i oferuje unikalne połączenie odtwarzacza strumieniowego, CD oraz tunera FM/DB.
Zobacz także: Crayon Audio wkracza do Polski! Będzie drogo i stylowo »Advance Acoustic X-UNI jest odpowiedzią na okres przejściowy między odsłuchem z płyt CD Audio a materiałami pobieranymi bezpośrednio z sieci. Napęd CD korzysta z mechanizmu Sanyo HD850 cenionego przez wielu producentów zaawansowanego sprzętu.
Advance Acoustic X-UNI
Advance Acoustic X-UNI Advance Acoustic X-UNI
Advance Acoustic X-UNI

O jakość sygnału czerpanego przez USB DAC dba konwerter Burr-Brown PCM-2900. Rolę centralnego przetwornika DAC pełni Cirrus Logic CS8416. Miłośnicy rozgłośni radiowych ucieszą się z obecności tunera FM/DAB/DAB+. Nie zabraknie możliwości bezprzewodowego połączenia ze smartfonami i tabletami. Na nie pojawi się także specjalna aplikacja pozwalająca sterować opcjami urządzenia.
Zobacz także: Sharp SD-WH1000U - odtwarzacz obsługujący standard WiSA »Co ciekawe w przednim panelu znalazł się wyświetlacz dotykowy pozwalający sterować najważniejszymi funkcjami. Łączność bezprzewodowa jest możliwa za pomocą WiFi oraz Bluetooth. Porty USB odtworzą zaś materiały z każdego urządzenia i nośnika danych. Całość dopełnia komplet wejść pozwalających na podpięcie każdego możliwego sprzętu. Advance Acoustic X-UNI powinien kosztować około 3500 złotych i jest dostępny na zamówienie.
Advance Acoustic X-UNI
Advance Acoustic X-UNI Advance Acoustic X-UNI
Advance Acoustic X-UNI
Advance Acoustic X-UNI
Advance Acoustic X-UNI

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Advance Acoustic X-UNI - zaawansowany odtwarzacz multimedialny

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Advance Acoustic X-UNI - zaawansowany odtwarzacz multimedialny