High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Aero Sphere Fan - oryginalny wentylator z nagrodą Red Dot

Gadżety

rss

Aero Sphere Fan - oryginalny wentylator z nagrodą Red Dot

2013.11.03//  J. Kruczek
Co prawda nadchodzi zima i mało kto myśli o wentylatorach. Warto jednak wyprzedzić upały i zadbać o odpowiedni sprzęt wcześniej, tym bardziej jeżeli spojrzymy na prezentowany dziś gadżet. Aero Sphere Fan jest niezwykły pod każdym względem o czym świadczy nagroda Red Dot Design Award.
Zobacz także: Ostrich Pillow Light - nowy wymiar drzemki w autobusie i pociągu »Widoczny na zdjęciach gadżet może się kojarzyć z wieloma rzeczami, ale na pewno nie z wiatrakiem. Praktyczne urządzenie otrzymało niezwykłą kulistą obudowę posiadającą liczne otwory. Taka forma ma ściśle określone zastosowanie. Mocny wentylator w środku sprawia, że chłodne powietrze jest wypychane we wszystkie strony.
Aero Sphere Fan
Aero Sphere Fan Aero Sphere Fan
Aero Sphere Fan


Zobacz także: V-Tex - system pozwalający schłodzić piwo w 45 sekund »To oznacza, że Aero Sphere Fan może zostać postawiony w gorący dzień na stoliku i chłodzić siedzące w okół osoby. Prosty pomysł okazuje się bardzo praktyczny. Niestety producent nie zdradzi szczegółów technicznych wentylatora, ale zapewnia, że jest on bardzo wydajny. Patrząc na zdobytą nagrodę możemy być pewni, że wszystko działa, jak należy. Aero Sphere Fan można zakupić za pośrednictwem sklepów internetowych. Oryginalność jednak kosztuje i musimy się liczyć z wydatkiem 134,40 dolarów.
Aero Sphere Fan
Aero Sphere Fan Aero Sphere Fan
Aero Sphere Fan

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Aero Sphere Fan - oryginalny wentylator z nagrodą Red Dot

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Aero Sphere Fan - oryginalny wentylator z nagrodą Red Dot