High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Aerodyne - niezwykły komputer w stylu Art Deco

Komputery i konsole

rss

Aerodyne - niezwykły komputer w stylu Art Deco

2012.01.05//  J. Kruczek
Komputery PC dają ludziom wiele możliwości i sprawiają, że życie staje się nieco łatwiejsze i przyjemniejsze. Niestety większość tych urządzeń nie próbuje nawet udawać stylistycznych fajerwerków. Najczęściej mamy do czynienia z szarymi pudłami z blachy bądź formami przypominającymi plastikowe transformersy.
Zobacz także: Pitstop PC T1 - pajęcza obudowa do komputera »Czasy się zmieniają, a projektanci coraz częściej uczestniczą przy projektowaniu komputerów. Bardziej wymagający użytkownicy mogą też skorzystać z ofert mniejszych producentów i modderów, którzy potrafią przemienić komputer w prawdziwe dzieła sztuki. Tak jest w przypadku prezentowanego peceta z obudową Aerodyne w stylu Art Deco. Autorem tego niezwykłego komputera jest Jeffrey Stephenson.
Aerodyne Aerodyne
Aerodyne Aerodyne
Aerodyne Aerodyne


Zobacz także: Chirita Ludwik XVI - ekskluzywny komputer na dziesięciolecie firmy »Projektant wykorzystał do budowy drewno i aluminium, a całość przypomina styl odbiorników radiowych z lat 30-tych minionego stulecia. Sercem komputera został procesor Intel Core i3-2105 wspomagany przez 8 GB pamięci RAM. Na płycie głównej znalazł się układ graficzny Intel HD 3000 oraz dysk SSD 256 GB. Całość ma działać pod kontrolą systemu Windows 8 i dopiero po premierze nowego oprogramowania powstanie krótka seria w ilości 10 egzemplarzy. Niestety cena pozostaje tajemnicą.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Aerodyne - niezwykły komputer w stylu Art Deco
 / 
Komentarze do: Aerodyne - niezwykły komputer w stylu...
Jotgie pisze:

Fajny! Pasował by jako centrum multimedialne obok telewizora!

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Aerodyne - niezwykły komputer w stylu Art Deco