High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   AfterShokz Aeropex - premiera słuchawek korzystających z przewodzenia kostnego

Audio-Video

rss

AfterShokz Aeropex - premiera słuchawek korzystających z przewodzenia kostnego

2019.06.17//  J. Kruczek
AfterShokz Aeropex są słuchawkami stworzonymi przede wszystkim dla aktywnych osób. Ich wyróżnikiem jest wykorzystanie technologii przewodzenia kostnego do generowania dźwięku. W efekcie kanały słuchowe pozostają wolne, a użytkownik nie zostaje odcięty od świata zewnętrznego. To znacząco wpływa na bezpieczeństwo podczas treningów.
Producent zaprezentował najnowszą generację słuchawek AfterShokz Aeropex. Nadal mamy do czynienia z wytrzymałym modelem wykorzystującym tytanową ramkę. Jednak waga zmalała względem modelu Trekz Titanium do 26 gramów. Konstrukcja spełnia normę IP67 co oznacza że pot i deszcz nie są słuchawkom straszne. Producent zapewnia, że sprzęt zniesie też 30 minutową kąpiel w płytkiej wodzie, ale mimo wszystko nie są zalecane do pływania.
AfterShokz Aeropex
AfterShokz Aeropex AfterShokz Aeropex
AfterShokz Aeropex

AfterShokz Aeropex mają się cechować poprawionym dźwiękiem. Szczególnie producentowi udało się wyeliminować problem mało głębokiego basu oraz niknących detali dźwięku. Zastosowany akumulator pozwala na pracę przez około 8 godzin na jednym ładowaniu. Podwójny mikrofon pozwala na wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych.
Zobacz także: Plantronics BB FIT 305 - bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych »Nowy model słuchawek został wyceniony na kwotę 150 funtów. Zainteresowani użytkownicy mogą kupić AfterShokz Aeropex w kolorze czarnym, szarym, niebieskim bądź czerwonym.
AfterShokz Aeropex
AfterShokz Aeropex
AfterShokz Aeropex

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
AfterShokz Aeropex - premiera słuchawek korzystających z przewodzenia kostnego

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   AfterShokz Aeropex - premiera słuchawek korzystających z przewodzenia kostnego