High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Alien na USB zasieje postrach na twoim biurku

Gadżety

rss

Alien na USB zasieje postrach na twoim biurku

2009.11.20//  J. Kruczek
Filmowa saga zapoczątkowana przez Ridley'a Scotta, "Alien" zyskała popularność na całym świecie. Przerażający obcy są często wykorzystywani do tworzenia gadżetów, gier i kolejnych filmów. Już w grudniu na rynek trafi kolejny gadżet z Obcym, tym razem będzie to Alien na USB.
Alien na USB Alien na USB
Alien na USB Alien na USB
Aliens vs. Predator Aliens vs. Predator

Alien na USB jak przystało na prawdziwy gadżet nie ma żadnego praktycznego zastosowania, po za tym że wygląda rewelacyjnie i potrafi ruszać szczęką. Mały Obcy ma wymiary 138 x 85 x 240 mm i idealnie pasuje na każde biurko. Alien ma się pojawić w grudniu na rynku i został wstępnie wyceniony na 44 dolary.

Zobacz także: Odstraszacz komarów na USB »
Gadżet po podjęciu do gniazda USB odgrywa iście epicka scenę znaną z filmowego hitu.  W paszczy Aliena zapala się czerwona dioda LED i powoli wysuwa się mały język z drugą zabójczą szczęką.  Ktoś zapyta, po co komu figurka Obcego za 44 dolary z ruchoma szczęką. Takie pytanie oznacza, że ta osoba koniecznie musi oglądnąć oryginalną trylogie Aliens i juz nie zada tego pytania.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Alien na USB zasieje postrach na twoim biurku

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Alien na USB zasieje postrach na twoim biurku