High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Alivecor Heart Monitor - monitor EKG w obudowie do iPhone'a

Gadżety

rss

Alivecor Heart Monitor - monitor EKG w obudowie do iPhone'a

2012.12.09//  J. Kruczek
Pomysły na gadżety do iPhone'a zdają się nie kończyć. Co chwilę producenci elektroniki prezentują nowe i oryginalne pomysły. Dziś możemy się przyjrzeć gadżetowi poświęconemu zdrowiu. Nowa obudowa do smartfona Apple pozwala wykonywać badanie EKG.
Zobacz także: Gizmon iCA zmieni iPhone'a w aparat fotograficzny »Amerykańska organizacja FDA zatwierdziła obudowę Alivecor Heart Monitor. W ten sposób potwierdzono, że instrumenty zawarte w urządzeniu są w pełni funkcjonalnym i dokładnym sprzętem medycznym. A przynajmniej mogą wykonać pomiary zbliżone do tych z prawdziwego monitora EKG.
Alivecor Heart Monitor Alivecor Heart Monitor
Alivecor Heart Monitor Alivecor Heart Monitor
Alivecor Heart Monitor Alivecor Heart Monitor


Zobacz także: Century Monolith - obudowa do iPhone'a z wbudowanym projektorem »Producent wyposażył Alivecor Heart Monitor w samodzielne zasilanie, które pozwala na wykonanie dwunastu tysięcy 30-sekundowych pomiarów. W celu wykonania badania wystarczy przyłożyć obudowę do dłoni. Oczywiście odradzamy późniejsze, samodzielne wystawianie diagnoz. Alivecor Heart Monitor powstał z myślą o iPhonie 4 bądź 4S. Nie wykluczone, że wkrótce pojawi się edycja przeznaczona dla najnowszego modelu smartfona. Gadżet wyceniono na 199 dolarów, a premiera rynkowa nastąpi w styczniu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Alivecor Heart Monitor - monitor EKG w obudowie do iPhone'a
 / 
Komentarze do: Alivecor Heart Monitor - monitor EKG w...
szkot54 pisze:

czego to nie wymyślą żeby połączyć wszystko z telefonem..

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Alivecor Heart Monitor - monitor EKG w obudowie do iPhone'a