High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   All-New Kindle - nowa odsłona najtańszego czytnika Amazon

Gadżety

rss

All-New Kindle - nowa odsłona najtańszego czytnika Amazon

2019.03.21//  J. Kruczek
Amazon przedstawił najnowszą wersję swojego bazowego czytnika e-booków. Gadżet nazwano po prostu All-New Kindle, a jego najważniejszą nowością jest podświetlany ekran co zapewni wygodę czytania w ciemności.
Zobacz także: Onyx Boox Poke - ciekawy czytnik e-booków z Androidem »Rynkowa premiera czytnika ma mieć miejsce 10 kwietnia, ale już teraz wiemy, że przyjdzie nam za niego zapłacić 90 euro. Tym samym otrzymamy najtańszy czytnik marki z podświetleniem. To jest zapewniane przez cztery diody LED, a użytkownik ma możliwość pełnej regulacji.
All-New Kindle
All-New Kindle All-New Kindle
All-New Kindle

All-New Kindle może się pochwalić 6-calowym ekranem E-Ink z obsługą dotyku. Producent zapewnia, że nowa generacja wyświetlacza jest bardziej precyzyjna, oferuje wyższy kontrast i eliminuje lepiej refleksy. Przy okazji producent poprawił algorytmy wyszukiwania propozycji na podstawie przeczytanych lektur.
Zobacz także: PocketBook Touch HD 3 - polska premiera topowego czytnika e-booków »Czytnik ma oferować wydajną baterię zapewniającą kilka tygodni pracy na jednym ładowaniu. Na książki przeznaczono 4 GB pamięci wewnętrznej. Niestety nie pokuszono się o wodoszczelną obudowę. Na rynek trafi czarna i biała wersja kolorystyczna.

All-New Kindle
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
All-New Kindle - nowa odsłona najtańszego czytnika Amazon

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   All-New Kindle - nowa odsłona najtańszego czytnika Amazon