High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Altec Lansing Boombox MIX iMT800 - nowy system grający ze stacją dla iPoda

Audio-Video

rss

Altec Lansing Boombox MIX iMT800 - nowy system grający ze stacją dla iPoda

2010.02.27//  J. Kruczek
Altec Lansing, należący do Plantronics Inc. zaprezentował cyfrowy, uchwytami przypominający urządzenia dla profesjonalnych muzyków, zestaw audio Boombox MIX iMT800 certyfikowany do iPhonów i iPodów. Wbudowany w serce urządzenia, potężny subwoofer uderza mocnymi basami. Zestaw wyposażony jest w dwa dodatkowe wejścia dla innych źródeł dźwięku.
Zobacz także: Pioneer XW-NAS5 - zmień iPoda w kino domowe »Na pokładzie, nominowanego do nagrody CES Innovations Design and Engineering, Boomboxa znajduje się też radio FM oraz siedmio-pasmowy korektor dźwięku. To właśnie niebotyczna skala natężenia i czystość dźwięku oraz potężne basy sprawiają, że nowy MIX to niezastąpiony sprzęt nagłaśniający na każdej imprezie.
Boombox MIX iMT800 Boombox MIX iMT800
Boombox MIX iMT800 Boombox MIX iMT800
Boombox MIX iMT800 Boombox MIX iMT800

"Oryginalne rozwiązanie audio prawdziwie nowej generacji stworzone zostało dla entuzjastów, lubiących bawić się muzyką" - komentuje Ed Benforado, Product Category Director w Altec Lansing – "MIX w nieokrzesanym designie i z wysokiej jakości dźwiękiem jest doskonałą propozycją dla domowych didżejów, którzy chcą zacząć swoją przygodę z dobrym brzmieniem. Mają możliwość miksowania muzyki, z trzech niezależnych źródeł dźwięku dzięki 30-pinowemu złączu dokującemu dla iPhonów lub iPhonów i dwóm umiejscowionym centralnie, 3,5-milimetrowym gniazdom typu Jack. Każdy może więc podłączyć się ze swoją muzą. Boombox wyposażony jest również w wytrzymałe i wygodne uchwyty oraz opcjonalne zasilanie z baterii, tak by łatwo można było go zabrać w drogę albo wynieść przed dom" – dodaje.
Zobacz także: Ściana dźwięku od BROTHERS - najnowszy głośnik do iPoda »Stworzony by robić mix ulubionych kawałków i rozkręcić każdą imprezę, MIX wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane narożne, wysoko tonowe głośniki oraz średnio pasmowe sterowniki dźwięku. Umieszczony z boku 5.25- calowy subwoofer i 5.25- calowy, nisko tonowy pasywny promiennik pompują naturalny, grzmiący bas, dodatkowo wzbogacony o mocne uderzenie technologii XdB. Cyfrowy, siedmiozakresowy stabilizator charakterystyki dźwięku pozwala miłośnikom muzyki na szybkie dostosowanie brzmienia do swoich preferencji i smaku. Zestaw może być podłączony do stałego zasilania lub pracować do 30 godzin zasilany przez 8 baterii, których stan widoczny jest na wyświetlaczu.
 
Boombox Altec Lansing posiada certyfikat Apple “Kompatybilny z iPhone” i jest odporny na zakłócające sygnały pochodzące z telefonów GSM. Blokuje odbiór potencjalnych szumów emitowanych przez iPhone i inne mobilne urządzenia, dzięki czemu nie ma potrzeby przełączania go w tryb samolotowy. Ponadto MIX automatycznie zatrzymuje lub wznawia odtwarzanie muzyki przy każdej rozmowie telefonicznej.
Zobacz także: Stacja dokująca iP1 do iPoda od iHome »W zestawie otrzymasz pilot zapinany na  karabińczyk, dzięki czemu nie zgubisz go na imprezie, a po zabawie możesz go odłożyć na przewidziane przez producenta miejsce w obudowie urządzenia. Produkt dostępny w dystrybucji AB, Action, oraz ofercie sieci salonów iSpot.
Boombox MIX iMT800 Boombox MIX iMT800
Boombox MIX iMT800 Boombox MIX iMT800
Boombox MIX iMT800 Boombox MIX iMT800

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Altec Lansing


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Altec Lansing Boombox MIX iMT800 - nowy system grający ze stacją dla iPoda

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Altec Lansing Boombox MIX iMT800 - nowy system grający ze stacją dla iPoda