High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Amazon Kandle - mała lampka dla czytnika e-booków, Kindle

Gadżety

rss

Amazon Kandle - mała lampka dla czytnika e-booków, Kindle

2010.02.08//  J. Kruczek
Rynek czytników elektronicznych książek jest tak bogaty, że przyszła najwyższa pora, aby urządzenia do odczytu e-booków otrzymały swoje własne gadżety. Firma Amazon wymyśliła prosty i bardzo praktyczny gadżet przeznaczony głównie dla czytnika Kindle, ale który można równie dobrze zastosować z innymi urządzeniami.
Zobacz także: Insdream SX601, czytnik e-booków z ekranem LCD »Amazon Kandle to mała i poręczna lampka, którą można zamontować na obudowie czytnika e-booków i nie tylko. Kandle została wyposażona w diody LED X2, światło z gadżetu ładnie rozświetla całe urządzenie, z którym jest używane. Regulacja położenia lampy sprawia, że każdy może sobie w wygodny dla siebie sposób zamontować i ustawić Kandle. Diody LED X2 są na tyle wytrzymałe, że prawdopodobnie użytkownik nigdy nie będzie się musiał przejmować wymianą.
Amazon Kandle Amazon Kandle
Amazon Kandle Amazon Kandle
Amazon Kandle Amazon Kandle


Zobacz także: PocketBook 301+ i 360 nowe czytniki już w sprzedaży »Amazon wycenił swój nowy gadżet na 25 dolarów, co w przeliczeniu daje około 70 złotych. Nie jest to zbyt wygórowana cena za możliwość czytania w ciemnościach. Kandle został stylistyka dopasowany właśnie do czytnika Amazon Kindle, biała lekko zaokrąglona obudowa sprawia wrażenie nowoczesnej i eleganckiej. Gadżet można oczywiście nałożyć na dowolne urządzenie, którego obudowa spasuje grubością do małej lampki.
Amazon Kandle Amazon Kandle
Amazon Kandle Amazon Kandle
Amazon Kandle Amazon Kandle

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Amazon Kandle - mała lampka dla czytnika e-booków, Kindle

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Amazon Kandle - mała lampka dla czytnika e-booków, Kindle