High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Amazon Kindle - najtańszy model został odświeżony

Gadżety

rss

Amazon Kindle - najtańszy model został odświeżony

2016.06.24//  J. Kruczek
Amazon Kindle doczekał się odświeżonej wersji. Podstawowy model czytnika e-booków otrzymał kilka usprawnień mających mu pozwolić utrzymanie pozycji lidera w swojej klasie.
Zobacz także: PocketBook Ultra Limited Edition - limitowana wersja czytnika e-booków »Producent zdecydował się przede wszystkim odchudzić nieco konstrukcję. I tak nowa odsłona posiada wymiary 160x115x9,1 mm i waży zaledwie 161 gramów. Ciągle mamy do czynienia z 6-calowym ekranem o rozdzielczości 800x600 pikseli.
Amazon Kindle
Amazon Kindle Amazon Kindle
Amazon Kindle

Amazon Kindle może się też pochwalić zwiększoną ilością pamięci RAM do 512 MB. Wszystkie e-booki umieścimy w pamięci o pojemności 4 GB. Za łączność bezprzewodową odpowiadają moduły WiFi oraz Bluetooth. Co ważne jest to pierwszy model marki umożliwiający odtwarzanie plików muzycznych przez Bluetooth.
Zobacz także: Bookeen prezentuje trzy nowe czytniki e-booków »Niestety nadal nie zdecydowano się na zaimplementowanie podświetlenia. Nowy Amazon Kindle został wyceniony na 79 dolarów z reklamami oraz 99 dolarów za wersję pozbawioną reklam.
Amazon Kindle
Amazon Kindle
Amazon Kindle
Amazon Kindle
Amazon Kindle

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Amazon Kindle - najtańszy model został odświeżony

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Amazon Kindle - najtańszy model został odświeżony