High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Amazon Kindle w wersji 3G i WiFi - nowe czytniki zadebiutują pod koniec wakacji

Gadżety

rss

Amazon Kindle w wersji 3G i WiFi - nowe czytniki zadebiutują pod koniec wakacji

2010.07.31//  J. Kruczek
Czytniki elektronicznych książek, Amazon Kindle to jedne z najpopularniejszych urządzeń tego typu. Nie dziwi więc fakt, że są ciągle udoskonalane, a już niedługo na rynku zadebiutują nowe wersje, Kindle WiFi oraz Kindle 3G+WiFi.
Zobacz także: Kno - 14 calowy tablet z dwoma ekranami dotykowymi »Sprzedaż obu urządzeń rozpocznie sie 27 sierpnia bieżącego roku, a już teraz można je zamawiać na stronach Amazon. Nowe czytniki będą posiadały ekrany dotykowe o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 800x600 pikseli. Producent wyposażył zgodnie z nazwami nowe czytniki w obsługę sieci WiFi i 3G, co znacznie zwiększy możliwości urządzeń.
Amazon Kindle 3G Amazon Kindle 3G
Amazon Kindle 3G Amazon Kindle 3G
Amazon Kindle 3G Amazon Kindle 3G


Zobacz także: LG prezentuje 19 calowy, giętki ekran E-Ink »Amazon liczy sobie za wersję obsługująca sieci 3G 189 dolarów, zaś wersja z samym modułem WiFi została wyceniona na 139 dolarów. Producent zapewnia, ze nowe ekrany będą miały nawet do 50 procent lepszy kontrast, co pozwoli na czytanie nawet w mocnym świetle słonecznym. Nowe czytniki będą też szybciej przewijać strony, a zwiększona pojemność do 4GB pozwoli na zmieszczenie około 3500 książek. Bateria powinna wystarczyć na przeszło miesiąc użytkowania bez konieczności ładowania.

Amazon Kindle 3G Amazon Kindle 3G
Amazon Kindle 3G Amazon Kindle 3G
Amazon nie próżnuje na rynku czytników, niedawno zaserwowała klientom obniżkę Kindle 2 oraz zaprezentowała dziesięciocalowy czytnik Kindle DX. Sukcesem okazało się też sprzedanie większej ilości e-booków niż tradycyjnych książek w ostatnim okresie rozliczeniowym. Nowe czytniki pozwalające na surfowanie po sieci z pewnością zwiększą zainteresowanie gadżetami Amazon.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Samsung Galaxy Fold popsuty po dwóch dniachWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Amazon Kindle w wersji 3G i WiFi - nowe czytniki zadebiutują pod koniec wakacji

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Amazon Kindle w wersji 3G i WiFi - nowe czytniki zadebiutują pod koniec wakacji