High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Apacer AS720 - jeden dysk z dwoma interfejsami

Komputery i konsole

rss

Apacer AS720 - jeden dysk z dwoma interfejsami

2016.02.27//  J. Kruczek
Apacer AS720 to nowy dysk mało znanej na naszym rynku marki, ale zdecydowanie wartej uwagi. Nowe nośniki SSD wyróżniają się na tle konkurencji zastosowaniem dwóch interfejsów. Dzięki temu można je używać zarówno jako dysków wewnętrznych, jak i nośników zewnętrznych.
Zobacz także: Seagate Backup Plus Ultra Slim - smukłe dyski przenośne na horyzoncie »W obudowie dysku znalazły się dwa złącza na przeciwległych końcach. Jedno to złącze sygnałowe i zasilające SATA. Drugi to USB 3.1 typu C. Takie rozwiązanie poważnie zwiększa funkcjonalność dysku dając użytkownikom nowe możliwości.
Apacer AS720
Apacer AS720 Apacer AS720
Apacer AS720


Zobacz także: WD My Passport Ultra i My Passport for Mac - odświeżone dyski przenośne »Póki co producent nie ujawnił szczegółowej specyfikacji zastosowanych podzespołów. Mimo to wiadomo, że przez SATA możemy liczyć na transfery wynoszące 540 MB/s przy odczycie i 450 MB/s przy zapisie. W przypadku USB transfery wynoszą po 450 MB/s. Apacer AS720 trafił na rynek w dwóch wersjach pojemnościowych. Za model 120 GB przyjdzie nam zapłacić 75 dolarów, zaś w wersji 240 GB cena wzrośnie do 120 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Apacer AS720 - jeden dysk z dwoma interfejsami

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Apacer AS720 - jeden dysk z dwoma interfejsami