High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Apple AirPods Pro - cicha premiera nowych słuchawek

Audio-Video

rss

Apple AirPods Pro - cicha premiera nowych słuchawek

2019.10.29//  J. Kruczek
Apple bez większej pompy zaprezentowało najnowsze słuchawki AirPods Pro. Sprzęt przeszedł delikatny lifting i miłośnicy poprzednich wersji będą raczej zadowoleni z braku drastycznych zmian.
Producent zapewnia, że zadbał o lepsze dopasowanie do uszu użytkowników. W efekcie słuchawki zostały nieco inaczej wyprofilowane i w zestawie posiadają trzy różne wkładki. Apple AirPods Pro posiadają obudowy odporne na wilgoć, co potwierdza certyfikat IPX4. Konstrukcja jest bardzo lekka i jedna słuchawka waży 5,4 g.
Apple AirPods Pro
Apple AirPods Pro Apple AirPods Pro
Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro pracują w oparciu o procesor H1. Najnowsza wersja może się pochwalić aktywną redukcją hałasu oraz adaptacyjną korekcją. Słuchawki mogą pracować na jednym ładowaniu przez około 4,5 godziny. Pomocne będzie etui z dodatkową baterią i bezprzewodowym ładowaniem. Wydłuża ono czas pracy do nawet 24 godzin. Za łączność odpowiada moduł Bluetooth 5.0.
Zobacz także: Sony WF-1000XM3 - zapowiedź bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów »Rynkowa premiera słuchawek Apple AirPods Pro ma mieć miejsce już jutro, czyli 30 października. Nowa odsłona słuchawek została wyceniona na kwotę 1249 zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Apple AirPods Pro - cicha premiera nowych słuchawek

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

  • Po zeszłorocznym sukcesie, ASICS wprowadza na rynek nowy, ulepszony NOVABLAST 2 z jeszcze lepszą...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Apple AirPods Pro - cicha premiera nowych słuchawek