High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Apple iCam - modułowy aparat kompaktowy z iPhonem

Foto

rss

Apple iCam - modułowy aparat kompaktowy z iPhonem

2011.12.03//  J. Kruczek
Smartfony szybko przyjęły się, jako mobilne urządzenia do zadań wszelkiej maści. Jednym z najpopularniejszych sposobów wykorzystania tych urządzeń jest oczywiście wykonywanie zdjęć. Projektanci zarzucają nas pomysłami zwiększenia możliwości smartfonów, a w szczególności kultowych iPhone'ów.
Zobacz także: BenQ GH600 - duży zoom za rozsądną cenę »Prezentowany koncept ma zmienić iPhone'a w pełni funkcjonalny kompakt. Nie mamy jednak do czynienia z dodatkowym obiektywem, ale z modułowym urządzeniem, w którym smartfon będzie jedynie częścią. Za projekt odpowiada włoski projektant Antonio DeRosa. Apple iCam przypomina system Ricoh GX, a smartfon pełni w nim rolę modułu sterującego.
Apple iCam Apple iCam
Apple iCam Apple iCam
Apple iCam Apple iCam


Zobacz także: Panasonic Lumix GX1 - nowa seria Evili oficjalnie zaprezentowana »Apple iCam jest modułem zawierającym optykę, który do pełnego działania potrzebuje iPhone'a. Smartfon będzie odpowiadał za przetwarzanie zdjęć i ich zapis. Pomysł jest bardzo dobry i realizacja takiego aparatu spotkałaby się z pewnością z dużą przychylnością użytkowników. Niestety gadżet jest w fazie koncepcji i póki, co nie ma szans na jego realizację. Niewykluczone jednak, ze zwróci on uwagę producentów sprzętu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Apple iCam - modułowy aparat kompaktowy z iPhonem

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Apple iCam - modułowy aparat kompaktowy z iPhonem