High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Apple sprzedało milion iPad'ów w 28 dni

Telefony

rss

Apple sprzedało milion iPad'ów w 28 dni

2010.05.04//  J. Kruczek
Firma Apple jest zawsze dumna ze swoich produktów i nie kryje się ze swoimi sukcesami. Dziś w oficjalnym komunikacie Apple, firma pochwaliła się wynikami sprzedaży swojego najnowszego cacka. iPad rozszedł się w ilości miliona sztuk w zaledwie 28 dni, co jest rewelacyjnym wynikiem dla tego typu urządzenia.
iPad iPad
iPad iPad
iPad iPad

Steve Jobs poinformował, że 28 dni potrzebnych iPodowi na osiągnięcie sukcesu to zaledwie połowa czasu, jaki osiągnięcie miliona zajęło iPhonowi. Według analityków rynkowych do klientów w tym czasie trafiło 300 tysięcy sztuk wyposażonych w obsługę sieci 3G, pozostałe egzemplarze to wersje WiFi.

Apple ciągle nękają problemy z produkcją nowego tabletu. Firma nie przewidziała aż tak dużego zapotrzebowania i nie nadąża z dostarczaniem urządzeń do sklepów. Ta sytuacja zaowocowała też limitami zamówień dla pojedynczych osób. Jeden z klientów otrzymał nawet dożywotniego bana na zakup iPodów, po tym jak zamówił kilka urządzeń dla siebie i znajomych.
iPad iPad
iPad iPad
iPad iPad

Wprowadzenie iPada do sprzedaży zaowocowało także sporym ruchem w Apple Store, w którym jest dostępnych przeszło 200 tysięcy aplikacji dla nowego tabletu. Zgodnie z opublikowanymi danymi dokonano już 12 milionów pobrań ze sklepu online. Pozostaje czekać na wprowadzenie iPada na europejski rynek, który nieco krytyczniej podchodzi do produktów Apple. Wtedy przekonamy się jak iPad poradzi sobie z lepszą sprzętowo konkurencją.
iPad iPad
iPad iPad
iPad iPad

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Apple sprzedało milion iPad'ów w 28 dni

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Apple sprzedało milion iPad'ów w 28 dni