High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Apple walczy z problemami. iPad i iPhone otrzymały aktualizację

Telefony

rss

Apple walczy z problemami. iPad i iPhone otrzymały aktualizację

2010.07.18//  J. Kruczek
Apple po wielu atakach rozpoczyna walkę z problemami nękającymi użytkowników. Producent rozpoczął dystrybucję uaktualnień, które mają wyeliminować przynajmniej część problemów nękających produkty Apple.Zobacz także: HTC Vision będzie wyposażony w dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 1,2 GHz? »Producent wydał na rynek uaktualnienia obejmujące urządzenia: iPhone 3G, 3GS i 4 oraz iPad WiFi i WiFi+3G. Aktualizacje nie zawierają żadnych nowych funkcji, a jedynie poprawiają liczne błędy urządzeń, które ostatnimi czasy mocno nadwyrężyły pozycję Apple na rynku.
Apple Apple iPad
Apple Apple iPad
Apple iPhone 4

Zaktualizowany pakiet iOS 4.0.1 dla iPhone'ów zawiera poprawioną formułę siły sygnału wyświetlonego na ekranie, co ma zapobiec dalszym zanikom zasięgu w najnowszym telefonie. Oprogramowanie dla iPada naprawia z kolei błędy w module WiFi. iPad co kilka minut traci chwilowo połączenie z siecią WLAN co jest niedorzeczne i karygodne w urządzeniu internetowym.
Zobacz także: Bluetooth 4.0 przeszedł testy i otrzymał zezwolenie na komercyjne wykorzystanie »Dodatkowo iPad wzbogacił się o usługę Bing pełniącą funkcję wyszukiwarki w Safari. Aktualizacje zajmują 580MB dla iPhone'a oraz 457MB dla iPada. Użytkownicy muszą się jednak uzbroić w cierpliwość, ponieważ łącza Apple są tak przeciążone, że pobranie plików zajmuje kilka godzin.
Apple iPhone 4
Apple
Apple iPhone 3GS
Apple iPhone 4
Apple Apple iPad
Apple iPhone 3GS

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Apple walczy z problemami. iPad i iPhone otrzymały aktualizację

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Apple walczy z problemami. iPad i iPhone otrzymały aktualizację