High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Aqualite - monitory odporne na ciężkie warunki

Audio-Video

rss

Aqualite - monitory odporne na ciężkie warunki

2013.06.19//  J. Kruczek
Firma Aqualite wprowadziła na polski rynek nowe monitory do zastosowań zewnętrznych. Urządze4nia spiszą się idealnie podczas imprez masowych, wystaw, czy po prostu podczas wylegiwania się w ogrodowym basenie. Niestety ceny od 14 999 do 78 999 złotych sprawiają, że prezentowany sprzęt jest bardziej biznesowym rozwiązaniem.
Zobacz także: Sharp wprowadza na polski rynek 80-calowy telewizor 3D »Nowe monitory są dostępne z ekranami o przekątnej 32, 42, 55 i 65 cali. Każdy z nich może posiadać podświetlenie CCFL bądź AQLH LED. Pierwsze rozwiązanie pozwala uzyskać jasność obrazu na poziomie 500 cd/m2 zaś drugi model z diodami LED uzyskuje jasność aż 1500 cd/m2. Najważniejsze jednak, że monitory Aqualite mogą przetrwać praktycznie każde warunki atmosferyczne.
Aqualite
Aqualite Aqualite
Aqualite


Zobacz także: LG szykuje telewizory z systemem webOS »Urządzenia są odporne na deszcz, kurz, śnieg oraz niskie i wysokie temperatury. Te ostatnie mogą oscylować w zakresie -25 do +460 stopni Celsjusza. Monitory mogą pracować całą dobę bez przerwy, a ich żywotność ma wynieść około 60 tysięcy godzin. Wszystkie modele wyświetlają obraz w Full HD i uzyskują kontrast 10000:1. Obraz można przesyłać za pośrednictwem portów HDMI, VGA, RS232 oraz przez USB. W zestawie znajdują się 3-metrowe przewody pozwalające na podłączenie różnych źródeł. Monitory Aqualite wyglądają bardzo dobrze i jedynym minusem zdaje się byc wysoka cena.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Aqualite - monitory odporne na ciężkie warunki

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Aqualite - monitory odporne na ciężkie warunki