High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Archos GamePad 2 - kolejna generacja gamingowego tabletu

Telefony

rss

Archos GamePad 2 - kolejna generacja gamingowego tabletu

2013.09.26//  J. Kruczek
Archos GamePad łączy w sobie konstrukcję tabletu i konsoli do gier. Urządzenie choć nie odniosło spektakularnych sukcesów, to spotkało się z dość ciepłym przyjęciem. Na tyle ciepłym, że producent zdecydował się na nową wersje urządzenia.
Nowa generacja gamingowego tabletu będzie się mogła pochwalić procesorem czterordzeniowym o taktowaniu 1,6 GHz współpracującym z 2 GB pamięci RAM. Te podzespoły powinny zapewnić bardzo dobrą wydajność. Tablet będzie nadal korzystał z 7-calowego ekranu, ale jego rozdzielczość wzrośnie do 1280x800 pikseli.
Archos GamePad
Archos GamePad Archos GamePad
Archos GamePad


Zobacz także: Asus FonePad HD 7 - wyciekłą specyfikacja nowego tabletu »Na rynek trafią wersje z pamięcią wewnętrzną o pojemności 8 i 16 GB. W obudowie znajdziemy też czytnik kart pamięci microSD. Archos GamePad 2 prezentuje się dość ciekawie, szczególnie jeżeli popatrzymy na obudowę wyposażoną w kontrolery do gry. Szczegółowa specyfikacja zostanie dopiero ujawniona podobnie, jak data debiutu oraz cena tabletu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Archos GamePad 2 - kolejna generacja gamingowego tabletu

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Archos GamePad 2 - kolejna generacja gamingowego tabletu