High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Archos VR Glasses - gogle wirtualnej rzeczywistości za 119 złotych

Gadżety

rss

Archos VR Glasses - gogle wirtualnej rzeczywistości za 119 złotych

2014.10.18//  J. Kruczek
Archos jest znany z produkcji tanich smartfonów i tabletów. Urządzenia tego producenta mimo niskiej ceny oferują całkiem niezłą jakość. Teraz marka będzie mieć w swojej ofercie coś jeszcze ciekawszego.
Zobacz także: Valve pracuje nad goglami do wirtualnej rzeczywistości »Producent poszedł za trendem wirtualnej rzeczywistości i stworzył własne gogle. Model VR Glasses ma pomóc w popularyzacji tej technologii. Mamy więc do czynienia z goglami umożliwiającymi zagłębić się w świat wirtualnej rzeczywistości z pomocą smartfona.
Archos VR Glasses
Archos VR Glasses Archos VR Glasses
Archos VR Glasses

Gadżet współpracuje z telefonami o przekątnej ekranu do 6 cali. Mogą one być kontrolowane zarówno przez Androida, jak i iOS. Archos VR Glasses obsługują każdą aplikację opartą o technologię Virtual Reality. Także uaktualniony odtwarzacz Archos Video Player pozwala konwertować obraz do stereoskopowego trybu 3D.
Zobacz także: Samsung Galaxy Note 4, Note Edge, Gear S i Gear VR - gorące debiuty na IFA 2014 »Producent zapewnia, że gogle odznaczą się bardzo solidnym wykończeniem. Co więcej Archos rekomenduje dla najlepszego efektu używanie 5-calowych smartfonów z obrazem co najmniej HD. Do tego powinien dojść przynajmniej 4-rdzeniowy procesor. VR Glasses będą dostępne na rynku za cenę 119 złotych od listopada.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Archos VR Glasses - gogle wirtualnej rzeczywistości za 119 złotych

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Archos VR Glasses - gogle wirtualnej rzeczywistości za 119 złotych