High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Archos Vision 215 - zapowiedź niedrogiego komputera AIO

Komputery i konsole

rss

Archos Vision 215 - zapowiedź niedrogiego komputera AIO

2018.02.17//  J. Kruczek
Archos Vision 215 jest komputerem AIO, którego kupimy w dość niskiej cenie. Sprzęt będzie mieć oficjalną premierę już niedługo na targach MWC. Jednak już teraz możemy zapoznać się z najważniejszymi informacjami.
Zobacz także: Asus Zen AiO ZN270IE - zapowiedź nowego komputera All-in-One »Archos Vision 215 w związku z budżetowym charakterem jest przeznaczony głównie dla mniej wymagających użytkowników pracujących sporo z dokumentami. Komputer oferuje 21,5-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Bardzo cienkie ranki robią eleganckie wrażenie.
Archos Vision 215
Archos Vision 215 Archos Vision 215
Archos Vision 215

Sercem komputera został procesor Intel Atom x5-Z8350 wspomagany przez 4 GB pamięci RAM. Za grafikę odpowiada zintegrowana karta Intel HD Graphics. Komputer jest dostępny z nośnikiem o pojemności 32 GB. Większość miejsca zajmie system Windows 10 Home, dlatego warto zamontować nośnik 2,5" w wolnej zatoce, albo korzystać z czytnika kart pamięci o pojemności do 256 GB.
Zobacz także: Acer Aspire C22 i Aspire C24 - nowe stylowe komputery All-in-One »Specyfikacja obejmuje moduły łączności WiFi oraz Bluetooth. O dźwięk dbają dwa 3-watowe głośniki. Całość dopełnia pięć portów USB, gniazdo RJ-45 oraz wyjście HDMI i złącze audio. Premiera rynkowa nastąpi w maju za cenę 1399 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Archos Vision 215 - zapowiedź niedrogiego komputera AIO

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Archos Vision 215 - zapowiedź niedrogiego komputera AIO