High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Artigo A1200 - mały komputer wielkości routera

Komputery i konsole

rss

Artigo A1200 - mały komputer wielkości routera

2012.04.29//  J. Kruczek
Miłośnicy mini komputerów już niedługo będą mogli nabyć komputer Artigo A1200 wykorzystujący platformę VIA Nano X2 E. Urządzenie sprawdzi się przede wszystkim w biurowych zastosowaniach, a jego największym atutem jest mała konstrukcja przypominająca klasyczny router.
Zobacz także: Acer Revo RL70 - ciekawy nettop do pracy biurowej »Artigo A1200 posiada dwurdzeniowy procesor VIA Nano X2 E z serii Eden, który oferuje taktowanie 1,2 GHz. Za obsługę grafiki odpowiada zintegrowany układ VIA VX900, pozwalający miedzy innymi na dekodowanie materiałów w jakości Full HD 1080p. Producent zadbał też o jeden układ pamięci RAM o pojemności 4 GB, co pozwoli na szybką i sprawną pracę.
Artigo A1200 Artigo A1200
Artigo A1200 VIA Artigo
Artigo A1200 VIA Artigo


Zobacz także: Epson Endeavor NP30S - ciekawy nettop z Japonii »Użytkownicy będą mogli wybierać miedzy dyskami twardymi bądź nośnikami SSD. Za łączność odpowiadają moduły WiFi, Bluetooth oraz port Ethernet. Nie mogło zabraknąć interfejsów USB, w tym wypadku jednego w standardzie 3.0 i czterech 2.0. Całość uzupełniają porty COM, wyjścia D-Sub i HDMI. Zadbano też o czytnik kart pamięci CompactFlash. Artigo A1200 został wyposażony w wewnętrzny zasilacz i chłodzenie pasywne, dzięki czemu nie emituje żadnych dźwięków. Premiera komputera nastąpi w maju, ale jego cena nie jest jeszcze znana.
Artigo A1200 VIA Artigo
Artigo A1200 VIA Artigo
Artigo A1200 VIA Artigo

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Artigo A1200 - mały komputer wielkości routera

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Artigo A1200 - mały komputer wielkości routera