High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Astell&Kern KANN MAX - przenośny odtwarzacz audio klasy premium

Audio-Video

rss

Astell&Kern KANN MAX - przenośny odtwarzacz audio klasy premium

2022.06.03//  B. Grycan
KANN MAX, czwarty model w uznanej serii KANN. Uwielbiany przez audiofili na całym świecie za swoją wydajność skoncentrowaną na wysokiej mocy wyjściowej i ultra-czystym dźwięku. KANN MAX osiąga wyższą moc wyjściową (15 Vrms) niż jego nagradzany poprzednik, KANN ALPHA.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej konstrukcji i technologii audio, nowa, wyższa moc mieści się również w bardziej kompaktowej i lżejszej obudowie. Rezultatem jest jeszcze szersza gama słuchawek, w tym wyrafinowane modele o wysokiej impedancji, które mogą być optymalnie napędzane bez potrzeby dodatkowego wzmocnienia. Fani wysokiej klasy brzmienia mogą teraz doświadczyć oryginalnego dźwięku studyjnej jakości bez żadnych kompromisów – zawsze i wszędzie.
Astell&Kern KANN MAX
Astell&Kern KANN MAX
Astell&Kern KANN MAX

KANN MAX to pierwszy odtwarzacz z serii KANN wyposażony w cztery przetworniki cyfrowo-analogowe ES9038Q2M, zapewniające bardzo wysoką wydajność. Dzięki zastosowaniu czterech układów DAC, każdy z nich można przydzielić do czterech indywidualnych kanałów wzmacniacza, a tym samym w pełni odwzorować głębię i realizm źródła dźwięku.
W połączeniu z technologią obwodów wzmacniacza Astell&Kern, która w naturalny i subtelny sposób podnosi mocne strony przetwornika cyfrowo-analogowego, jego precyzyjne możliwości dekodowania zapewniają oryginalną studyjną jakość dźwięku bez zniekształceń.

KANN MAX odtwarza również pliki do 32-bit/768 kHz PCM i natywny DSD512, jednocześnie obsługując złącza słuchawek 2,5 mm, 3,5 mm i 4,4 mm, aby sprostać większej różnorodności słuchawek i monitorów dousznych (IEM). W celu zminimalizowania szumów kontaktowych z gniazd wyjściowych, zamiast typowych pierścieni stosowanych w innych produktach zastosowano złotą powłokę PVD na złącze słuchawkowe. Poprawia to zarówno wygląd, jak i funkcjonalność.

KANN MAX dodaje również ciekawą funkcję Replay Gain. Odpowiada ona za automatyczne i równomierne dostosowanie głośności odtwarzania ze źródeł dźwięku do 24-bitów/192 kHz, dzięki czemu można cieszyć się kolejnymi utworami bez sięgania po regulację głośności.

W wyniku szeroko zakrojonych badań i rozwoju, powstało opatentowane rozwiązanie TERATON ALPHA Sound Solution firmy Astell&Kern, które zostało zaprojektowane tak, aby odtwarzany dźwięk był jak najbardziej zbliżony do oryginalnego dźwięku studyjnego. Technologia ta skutecznie usuwa szumy zasilania i zapewnia wydajne zużycie energii, jak i odpowiednie wzmocnienie, aż do etapu interfejsu wyjściowego audio, w którym odbywa się konwersja sygnału cyfrowo-analogowego (DAC) – technologia audio, którą Astell&Kern konsekwentnie rozwija i udoskonala na przestrzeni lat.

Funkcja BT Sink łączy KANN MAX z urządzeniem zewnętrznym, takim jak smartfon, przez Bluetooth, umożliwiając odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości na odtwarzaczu. KANN MAX oferuje Bluetooth® 5.0, zapewniający większy zasięg i bardziej stabilne połączenie bezprzewodowe ze słuchawkami, a wraz z obsługą 24-bitowych kodeków aptX™ HD i LDAC, oferuje najlepszą możliwą jakość dźwięku bezprzewodowego.

Oprócz obsługi Wi-Fi, KANN MAX oferuje AK File Drop dla łatwiejszego bezprzewodowego przesyłania plików. Użytkownicy mogą bezprzewodowo przesyłać pliki za pośrednictwem komputera, smartfona lub programu FTP znajdującego się w tej samej sieci, aby zarządzanie muzyką było jeszcze wygodniejsze.

Mimo mniejszych rozmiarów, wszystkie komponenty związane z zasilaniem, jak i sam obwód zasilania zostały opracowane tak, aby zapewnić 13 godzin ciągłego odtwarzania. KANN MAX posiada 64 GB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć do 1 TB za pomocą karty micro SD, co oznacza, że użytkownicy mogą zawsze mieć przy sobie tysiące albumów w wysokiej rozdzielczości.

Sugerowana cena detaliczna Astell&Kern KANN MAX wynosi 6999 PLN brutto. Do odtwarzacza można zakupić również etui w trzech różnych kolorach: czarnym, niebieskim i beżowym, w cenie 599 PLN brutto. Astell&Kern KANN MAX właśnie wchodzi do sprzedaży w Polsce i można go zakupić w wybranych sklepach audio oraz przetestować w HiFiPRO i MP3store.
 
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Astell&Kern KANN MAX - przenośny odtwarzacz audio klasy premium

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Astell&Kern KANN MAX - przenośny odtwarzacz audio klasy premium