High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus BU400 - biznesowe ultrabooki debiutują w Polsce

Komputery i konsole

rss

Asus BU400 - biznesowe ultrabooki debiutują w Polsce

2013.04.29//  J. Kruczek
Asus wprowadził do sprzedaży w Polsce nowe ultrabooki biznesowe BU400. Urządzenia charakteryzują się wydajną specyfikacja oraz, co ważne wzmocnioną włóknami węglowymi konstrukcją. Producent zadbał nawet o specjalne systemy antywstrząsowe zabezpieczające dane przed uszkodzeniem.
Zobacz także: Toshiba Kirabook - ultrabook z mocnym wnętrzem »Ultrabooki z serii Asus BU400 zostały wyposażone w 14-calową matrycę HD. Specyfikacja komputera należy do wydajnych, choć nie wywołuje zachwytów. Użytkownicy skorzystają z najnowszych procesorów Intel Core i3, i5 oraz i7. Będą one w standardzie współpracowały z 4 GB pamięci RAM. Istnieje jednak możliwość zakupu wersji z 8 GB pamięci RAM. Za grafikę odpowie karta Nvidia NVS 5200M.
Asus BU400
Asus BU400 Asus BU400
Asus BU400


Zobacz także: Gigabyte U2442 - nowoczesny ultrabook z mocnymi wnętrznościami »W kwestii nośników danych producent dał wybór między klasycznym dyskiem o pojemności 500 GB, a nośnikami SSD. Te są dostępne o pojemnościach 128 oraz 256 GB. Asus BU400 oferuje szereg funkcji przydatnych w firmach. Szczególnie dobrze prezentują się zabezpieczenia danych. Dyski posiadają funkcje automatycznego samo-szyfrowania, a w obudowie znajdziemy czytniki linii papilarnych. Nie zabrakło też systemów zdalnego blokowania komputera i namierzania. Ultrabooki Asus BU400 są dostępne za ceny w granicach od 3499 do 5299 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus BU400 - biznesowe ultrabooki debiutują w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Asus BU400 - biznesowe ultrabooki debiutują w Polsce