High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Asus Cine5 - nowy zintegrowany system głośników dla graczy

Audio-Video

rss

Asus Cine5 - nowy zintegrowany system głośników dla graczy

2010.03.16//  J. Kruczek
Dźwięk w grach ewoluował przez lata, od prostych melodyjek po ważny element gry, który pozwala lepiej wczuć się w przedstawiony świat. Producenci sprzętu audio juz dawno zauważyli, że porządne systemy głośników komputerowych są obowiązkowym wyposażeniem dla graczy. Najnowszy nowoczesny system głośników zaprezentowała firma Asus.
Zobacz także: JBL Creature - futurystyczny zestaw głośników multimedialnych »Asus Cine5 to zintegrowany system głośników obudowany w atrakcyjną belkę dźwiękową, która idealnie wpasuje się pod monitor bądź telewizor. Nowy system głośników obsługuje technologię EmbracingSound Theatre HD, która obsługuje 5 kanałowy system dźwięku podobnie jak w przypadku profesjonalnych zestawów kina domowego.
Asus Cine5 Asus Cine5
Asus Cine5 Asus Cine5
Asus Cine5 Asus Cine5

Nowe urządzenie ma za zadanie dokładnie przenośić dźwięk z gier oraz filmów. Zgodnie z tym, co zapowiadają twórcy, głośniki emitują dźwięk tak, aby oddać pozycję źródła dźwięku w grze. Co za tym idzie, jeżeli w grze FPP ostrzeliwuje nas przeciwnik z lewej strony, to głośniki wyemitują dźwięk tak, aby był słyszalny tylko z lewej strony.
Zobacz także: Głośniki Harman Kardon SoundSticks II »Nowy zestaw głośnikowy pozwala na przetworzenie dwukanałowego dźwięku na zdecydowanie wyższą jakość, a sterowniki zostały tak skonstruowane, aby zajęły jak najmniej miejsca i były jak najprostsze do obsługi. Asus nie zdradził jeszcze szczegółów dystrybucji, ale bez względu na cenę, nowy system będzie stanowił ciekawą ofertę. Tym bardziej, że może być wykorzystywany nie tylko do gier, ale także do budowy mini kina domowego.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus Cine5 - nowy zintegrowany system głośników dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Asus Cine5 - nowy zintegrowany system głośników dla graczy