High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Asus Eee Pad Slider - tablet internetowy z wysuwaną klawiaturą i Androidem Honeycomb

Telefony

rss

Asus Eee Pad Slider - tablet internetowy z wysuwaną klawiaturą i Androidem Honeycomb

2011.01.08//  J. Kruczek
Prezentowaliśmy już Asusa Transformer oraz MeMO, a dziś przyszła pora na ostatni z trzech zaprezentowanych tabletów internetowych. Asus Eee Pad Slider to kolejny tablet z systemem Android Honeycomb i ekranem dotykowym o przekątnej 10 cali.
Elementem wyróżniającym Slidera od pozostałych tabletów jest wysuwana klawiatura QWERTY. Urządzenie jest w zasadzie bardzo podobny do opisywanego wczoraj Transformera. Główna różnica polega właśnie na zastąpieniu stacji dokującej wysuwaną klawiaturą, która zwiększa możliwości urządzenia.
Asus Eee Pad Slider Asus Eee Pad Slider
Asus Eee Pad Slider Asus Eee Pad Slider
Asus Eee Pad Slider Asus Eee Pad Slider


Zobacz także: Samsung Gloria - tablet z systemem Windows 7 i klawiaturą QWERTY »Ekran w Eee Pad Slider oferuje rozdzielczość 1280x800 pikseli. Nad sprawnym działaniem urządzenia czuwa dwurdzeniowa platforma Nvidia Tegra 2 wspomagana przez 512MB bądź 1GB pamięci RAM. Producent podobnie jak w modelu Transformer przewidział pojemność pamięci na poziomie 16 bądź 32GB. Łączność zapewniają moduły WiFi oraz Bluetooth, a transfer danych będzie się odbywał za pośrednictwem łączy USB i HDMI. Na pokładzie znalazły się też kamery internetowe o rozdzielczościach matryc, 5 megapikseli z tyłu i 1,2 megapikseli z przodu.
Zobacz także: Ciara VIBE ExoPC - tablet z Windowsem 7 trafił do przedsprzedaży »Asus Eee Pad Slider będzie obsługiwany przez system Google Android Honeycomb. Producent przewidział też możliwość dołożenia modułu 3G. Tablet zadebiutuje na rynku w maju 2011 za cenę 499-799 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Asus Eee Pad Slider - tablet internetowy z wysuwaną klawiaturą i Androidem Honeycomb

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Asus Eee Pad Slider - tablet internetowy z wysuwaną klawiaturą i Androidem Honeycomb